16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Чому «маршрутки», що курсують у місто з Молодинче та Рудківців, не заїжджають на «стару автобусну»?

 Вже 2 тижні ми з дружиною  залишились без «нашої»  молочарки з Київця, у якої щосуботи  на «старому ринку» купували сир, сметану, молоко, інколи і яйця:  пані Оля припинила свої вояжі у Новий Розділ і з надією і водночас тривогою, як  зазвичай у цей період поводяться усі  газди і господині, очікує  «прибуток» від  коровиці – годівниці, рахує на календарі дні, коли отелиться  її щедра «Зірка». Звісно, відтоді вишукуємо у інших жіночок, які продають на ринку  таку ж якісну, як у пані Олі молокопродукцію: пробуємо  на смак, на запах. Одне слово, шукаємо  нову «нашу» молочарку.

Минулої суботи, схоже, знайшли таку, як хотіли : і молоко, і сир, і сметана, як кажуть, відповідали нашим стандартам. От тільки було помітно, як видалося, приховану  втому на обличчі цієї приємної та охайної пані. Мабуть, спрацювала  професійна допитливість, тож  ненав’язливо запитав, мовляв, важко навесні у селі давати собі раду: робити не переробити, бо треба все встигнути, бо,  мовляв, весняний день рік годує. Молочарка погодилася, але додала, що з цим клопотом все було б нічого, бо такий вже селянський уклад, тільки от дуже вимотує добирання автобусом  із села з Ходорівського керунку до «старого ринку». Бо раніше, бідкається пані,  маршрутки , які курсують у Новий Розділ з Молодинче та Рудківців, робили зупинку біля колишньої  автобусної  станції, що неподалік ринку. А вже звідти по вул. Чорновола виїжджали на проспекти Шевченка і прямували на кінцеву зупинку. « І це було  дуже зручно для таких пасажирів,  як я, котрі цими рейсами доїжджали сюди із важкими торбами із сільгосппродуктами, бо до базару було, як кажуть, рукою подати, – продовжує молочарка. –  Але вже з кілька місяців такий маршрут, на жаль, керівництво підприємства – перевізника з Миколаєва змінило.

 Зокрема, автобуси вказаного напряму  виїжджають на проспекти Шевченка вже не вул. Чорновола, а вул. Яворницького. А отже, пасажири, які реалізують свій селянський «крам»на старому ринку, змушені висідати з маршрутки навпроти ДМЗ «Карпати», тобто неподалік православної церкви, і звідти  чимчикувати із важкими сумками на базар пішки майже кілометр. Повірте, це дуже виснажливо, тож втомлюємося усі неабияк».

На запитання, чи запитували пасажири водіїв, чому вони не доїжджають до старої автостанції, пані відповіла ствердно, а водії пояснювали, що таку зміну в графіку курсування  внесло начальство. І додала: «Було б добре, якби фірма – перевізник повернулася до попереднього графіка, бо декілька сіл з Ходорівського напряму після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року відносяться до Новороздільської ОТГ. Може, і місцева влада сприятиме вирішенню цього питання»

У вівторок, 13 квітня, редакція попросила прокоментувати ситуацію із курсуванням маршруток Новим Роздолом у керуючого справами  виконкому  Новороздільської міської ради Анатолія Мельнікова. За словами Анатолія Васильовича, через процедуру рішення  виконавчого комітету  у минулому році погоджено тільки курсування вулицями міста  маршрутних автобусів підприємств – перевізників зі Львова та Стрия.

На жаль, отримати коментар від керівника ТОВ «Миколаївське АТП-14627 щодо причини зміни курсування містом автобусів «Новий Розділ – Молодинче» та «Миколаїв – Рудківці» редакції не вдалося, оскільки Василь Несторович був відсутній на роботі з поважних причин. Можливо, це вже буде у наст. числі «ВР».

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Про Іванка Туписа – порядного і світлого хлопця, Божу людину, який допомагає ЗСУ

admin3

Пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру до Нового Роздолу

admin2

Добродій Михайло Бугара придбав автомобіль для ЗСУ, а ще раніше, завдяки заходам, що проводились в Новороздільській громаді, на потреби військовим передано монокуляр та інше обладнання

admin3

Реконструкція центральної площі Нового Роздолу: відучора після нетривалої перерви процес продовжився!

admin3

У Новому Роздолі зникла людина…

admin2

Календар українця – грудень

admin2

Залишити коментар