16.5 C
Lviv
24.05.2024
Україна

Героїня Яна Зінкевич стала прототипом культової ляльки Barbie

«Barbie: Пані України» – проект, над яким працювали десятки талановитих лялькових майстрів України ! Історія налічує десятки і сотні видатних жінок українського походження, і продовжує писатися саме зараз.

Лялькові майстри з усієї України, надихаючись успішними, видатними українськими жінками з різних сфер життя, надзвичайно гарними, сміливими і ніжними, відтворили їхні образи в костюмах ляльок Barbie. Це відомі особистості минулого та сьогодення, які внесли вагомий вклад у культуру України, залишили слід в історії, власними силами досягли успіху.

Однією із жінок, якими безумовно надихаються і поважають українці є командир добровольчого батальйону “Госпітальєри”, які всі роки російсько-української війни рятують життя українських воїнів. Зараз Яна Зінкевич у статусі депутата ВР робить дуже потужні справи, задля України та українських захисників, зокрема із наданнями статусу УБД добровольцям.

На своїй фб-сторінці Яна Зінкевич поділилась враженнями:

??Це справжня дитяча мрія ?

Нещодавно мене запросили стати моделлю… для легендарної ляльки Barbie. Відчуття фантастичні! ? колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею))

Майстриня Анастасія Недолуженко перевершила усі очікування, ще й вручила “моїй” ляльці жовто-блакитний прапор! Все як у житті ??

??‍? Лялька Яни Зінкевич під номером 19. За посиланням – неймовірна краса та можливість для українських діток через цікаву гру вивчати історії найвідоміших жінок нашої держави: https://www.antoshka-barbie.com.ua/

Просто неймовірно бути поруч в рейтингу з Княгинею Ольгою, Лесею Українкою та іншими неймовірними українками!Хлопчики та дівчатка повинні змалечку розуміти, що справжні цінності – це перш за все рівність, взаємопідтримка, право на недискримінацію та можливість обирати будь-яку професію, що відповідає твоєму справжньому покликанню.

? Діти мають рости з переконанням, що мрії досяжні. Головне проявити наполегливість і працювати на повну, долаючи різноманітні стереотипи та ламаючи всілякі упередження.

Схожі повідомлення

Завдячуючи випадку «записавшись» у 7-річному віці  у волейбольну секцію до тренера ДЮСШ Сергія Краснопольського, у свої 14-ть Марічка Гошилик вже  чемпіонка України з класичного волейболу (2021р.) та цьогорічна срібна призерка Чемпіонату Латвії з пляжного волейболу

admin3

Сланцева плитка та шпон

admin

“Правки Лозового”, що рятують обвинувачених у корупції, мають бути ліквідовані

admin3

Так є (

admin3

У Затоці вбили чоловіка з Львівщини

admin2

Роман Зозуля завершив кар’єру футболіста та вивчає нову професію футбольного менеджера

admin3

Залишити коментар