16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

Співуча 4-та школа отримала заслужену відзнаку

У приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбулось нагородження переможців та учасників обласного фестивалю-конкурсу «Відлуння коляди».

Конкурс оцінювало компетентне журі: Заслужена артистка України Гавриш Галина Іванівна, Народний артист України, соліст вокального октету «Орфей» Хавунка Андрій Васильович.

В онлайн-фестивалі взяло участь 40 колективів м. Львова та області. Серед них – і педагогічний колектив 4-ї школи, який був нагороджений почесною грамотою.

Нагородження розпочав та привітав усіх переможців директор Львівського обласного Будинку вчителя Парубій Володимир Іванович. Нагороджував грамотами освіти і науки Львівської облдержадміністрації та ЛОБУ Народний артист України Хавунка Андрій Васильович.

Ми безмежно вдячні організаторам фестивалю за можливість об’єднатися і поділитися з публікою колоритом української колядки у такі важкі для України часи. Радіємо, що змогли поколядувати на Божу славу. А після війни ми продовжимо популяризувати українські звичаї та традиції, – подякував за отриману відзнаку вокальний учительський колектив Новороздільського ЗЗСО №4.

Схожі повідомлення

Ілівські дачники, увага! Звітно-виборні збори!

admin2

Переможці конкурсу малюнків «Розділля очима дітей»

admin2

Українців закликають 8 і 9 травня не ігнорувати сигнали тривоги

admin2

10 липня – відкриття ще однієї “Копійочки” в Новому Роздолі

admin2

НОВИЙ РОЗДІЛ – 68-ма річниця: програма святкових заходів

admin2

А тут мала би бути…

admin3

Залишити коментар