16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

Співуча 4-та школа отримала заслужену відзнаку

У приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбулось нагородження переможців та учасників обласного фестивалю-конкурсу «Відлуння коляди».

Конкурс оцінювало компетентне журі: Заслужена артистка України Гавриш Галина Іванівна, Народний артист України, соліст вокального октету «Орфей» Хавунка Андрій Васильович.

В онлайн-фестивалі взяло участь 40 колективів м. Львова та області. Серед них – і педагогічний колектив 4-ї школи, який був нагороджений почесною грамотою.

Нагородження розпочав та привітав усіх переможців директор Львівського обласного Будинку вчителя Парубій Володимир Іванович. Нагороджував грамотами освіти і науки Львівської облдержадміністрації та ЛОБУ Народний артист України Хавунка Андрій Васильович.

Ми безмежно вдячні організаторам фестивалю за можливість об’єднатися і поділитися з публікою колоритом української колядки у такі важкі для України часи. Радіємо, що змогли поколядувати на Божу славу. А після війни ми продовжимо популяризувати українські звичаї та традиції, – подякував за отриману відзнаку вокальний учительський колектив Новороздільського ЗЗСО №4.

Схожі повідомлення

Звіт фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рік

admin3

Вітаємо маленьку зірочку Ангелінку ЗАБАВЧУК та її наставницю Ірину ЖИГАЛЬ з великим успішним дебютом на Міжнародному конкурсі!

admin3

Турнір «Кубок Славське»: чотири команди Академії футболу «Розділля», два призових місця!

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 7 грудня

admin2

Ірина Чернова: чергове Гран-прі – Учителю Роздільської школи

admin2

Поліцейські викрили зловмисника, причетного до пограбування перехожого у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар