16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Співуча 4-та школа отримала заслужену відзнаку

У приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбулось нагородження переможців та учасників обласного фестивалю-конкурсу «Відлуння коляди».

Конкурс оцінювало компетентне журі: Заслужена артистка України Гавриш Галина Іванівна, Народний артист України, соліст вокального октету «Орфей» Хавунка Андрій Васильович.

В онлайн-фестивалі взяло участь 40 колективів м. Львова та області. Серед них – і педагогічний колектив 4-ї школи, який був нагороджений почесною грамотою.

Нагородження розпочав та привітав усіх переможців директор Львівського обласного Будинку вчителя Парубій Володимир Іванович. Нагороджував грамотами освіти і науки Львівської облдержадміністрації та ЛОБУ Народний артист України Хавунка Андрій Васильович.

Ми безмежно вдячні організаторам фестивалю за можливість об’єднатися і поділитися з публікою колоритом української колядки у такі важкі для України часи. Радіємо, що змогли поколядувати на Божу славу. А після війни ми продовжимо популяризувати українські звичаї та традиції, – подякував за отриману відзнаку вокальний учительський колектив Новороздільського ЗЗСО №4.

Схожі повідомлення

ТАТА Остроброд – «ПОБРАТИМ-Ко»: 9-й рік на волонтерському фронті…

admin2

Подяка міського голови м. Новий Розділ учениці 8-Б класу НВК ім. Володимира Труша, чемпіонці України Дитячої ліги (серед дітей до 2005 р.н.) з класичного волейболу, чемпіонці України (серед дітей до 2008 р. н.) з пляжного волейболу Марічці Гошилик

admin3

Практичний психолог КУ “Інклюзивно ресурсний центр” Новороздільської міської ради Галина Ратич вивчає у Ізраїлі тамтешній досвід щодо безпечного освітнього середовища в умовах надзвичайних ситуацій

admin3

НАПУ запевнив: у Новому Роздолі буде відділ поліції!!!

admin2

Увага! “Нафтогаз Тепло” інформує

admin3

“Нафтогаз Тепло” – нове керівництво і нові тарифи

admin2

Залишити коментар