16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

БібліоРозділля – переможець! Новороздільська громада – активна!

Вкотре повторюю: значить, можемо – якщо дуже хочемо і дуже постаратися!

БібліоРозділля – проєкт, що переміг у програмі “Активні громадяни” у Львівській області. Це програма Британської Ради для сміливців, які хочуть змінити свою громаду, країну та світ на краще

Наш проєкт “БібліоРозділля” – на почесному 2 місці. З 8-ми переможців. Першим є проєкт Оброшинської територіальної громади – із кількістю голосів 3272 і фінальним балом 75 (адже при оцінюванні враховується і середній бал журі, і кількість отриманих голосів).

Другим – проєкт “БібліоРозділля” – 2910 голосів і фінальний бал 71,01.

Команда управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради спільно з КЗ “Публічні бібліотеки” мала величезне бажання створити нову сучасну бібліотеку у смт. Розділ. І це вдалося! Завдяки активності усіх мешканців територіальної громади, особливо активної молоді, адже голоси слід було давати через “компютерне” голосування.

Тепер детальніше опишемо, що ж це за проєкт.

У школі селища Розділ заплановано у квітні-вересні цього року (використавши майже 98 тис грн, які “виграли” у конкурсі) створити бібліотеку нового типу – креативний молодіжний простір для дітей 7-17 років для проведення їх якісного дозвілля: читання, зустрічей та майстер-класів, місце для нового творчого розвитку, спілкування, слідкування за новинками літератури та мистецтва.

В межах проєкту заплановано провести офіційне відкриття бібліотеки для дітей, а також заходи за участі місцевих письменників та музичних гуртків: 
1) Креативний захід з настільних ігор для дітей 1–4 класів «Маленькі долоньки»;
2) Творчі зустрічі з:
– артистом, співаком Зеновієм Гучком;
– письменником, літератором Іваном Павлюком;
– народознавицею, поетесою, народною майстринею Ольгою Березою;
– головою громадської організації «Скіф», координатором міжнародного благодійного фонду з роботи з дітьми-сиротами, членом правління Федерації з флорболу Олегом Павлишиним.
3) Майстер-класи:
– з виготовлення ляльки-мотанки;
– з виготовлення виробів із бісеру, писанкарства, малюнку на склі.
4) Вечір пам’яті загиблих героїв мешканців сел. Розділ та с. Березина;
5) Вечір-зустріч із старостою сел. Розділ.

Бібліотека функціонуватиме постійно, тут проводитимуться заходи для дітей постійно. Ми доповнюватимемо простір новими виданнями як за кошти міського бюджету, так і за кошти спонсорів. Новороздільська міська рада долучиться до фінансування проєкту.

Схожі повідомлення

Юний талант школи №2 – призер обласної олімпіади

admin2

ТОВ “Нафтогаз Тепло”: у Новому Роздолі та Новояворівську розпочато роботу CallCenter

admin3

Новороздільська комісія з ТЕБ та НС: щоранку о 10.00 Гімн України і комендантська година

admin2

22 січня – День Соборності України: дещо з історії відзначення державного свята

admin3

“Шкільні” офіцери патрульної поліції відвідали новороздільську школу

admin2

Олег НИКОЛИН: «Востаннє заміну інженерних комунікацій протяжністю 320 метрів «під площею» виконували у 80-х роках минулого століття. Працівники ТОВ «Нафтогаз Тепло» здійснюють роботи поетапно. Темп виконання – задовільний»

admin3

Залишити коментар