16.5 C
Lviv
24.05.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ТЕЦ – скорочений робочий тиждень. Чи дочекаємося гарячої води?

Тимчасовий і єдиний спосіб зберегти колективи ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська та запобігти масовим звільненням, заявив “Нафтогаз-Тепло” – це триденний робочий графік.

Новий робочий графік діятиме до початку опалювального сезону 2021/2022 року. Працівники ТЕЦ перейдуть на триденний робочий тиждень через два місяці після оприлюднення наказу.

Перехід на триденний робочий тиждень зумовлений великими збитками, що виникли на підприємстві через незатверджений місцевими владами економічно обгрунтований тариф на виробництво та постачання теплової енергії, апелює керівництво “Нафтогаз-Тепло”.

Але про те, що місто залишили без гарячої води уже не перший літній сезон – ані слова.

«Працівники ТЕЦ після закінчення опалювального сезону розпочнуть підготовку та гідравлічні випробування мереж до наступного опалювального сезону. На жаль, нам не доводиться говорити про глибоку модернізацію виробництва та про заміну усіх аварійних ділянок тепломереж. Але ми беремо на себе відповідальність підготувати ТЕЦ та вчасно подати тепло з приходом холодів” – зазначив в коментарі Федір Шевченко –  генеральний директор ТОВ «Нафтогаз Тепло».

Наскільки можна довіряти їх словам? Особливо після “гідравлічного випробування” 14 квітня, коли у десятках квартир “прорвало” холодні батереї. І яким буде наступний опалювальний сезон після “не глибокої модернізації виробництва”?

Схожі повідомлення

Світлій пам’яті Андрія Косіва, який захищав Україну з 2014 року

admin3

Пологове відділення в КНП “Новороздільська міська лікарня” не закриватимуть

admin3

Новороздільська комісія з ТЕБ та НС: щоранку о 10.00 Гімн України і комендантська година

admin2

Трагічна втрата перед Великоднем

admin2

Життя для вибраних, або Чи справді у війську так важко із заміною бійців, щоб надати їм бодай короткотермінову відпустку? 

admin3

Новороздільська ЗШ №2 – освіта не зупиняється…

admin2

Залишити коментар