16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Весняні “собачі весілля” – загроза чи норма?

Весна. Вона відчувається у всьому. І навіть, хто б міг подумати?, у зграях бездомних собак, у яких також починається “шлюбний” весняний період. І вони кучкуються групками, а ще стають агресивними і, однозначно, небезпечними для людей, особливо лякають дітей, дістається і власникам домашніх улюбленців, котрих виводять на прогулянку. Що там говорити – ці сміливі зграйки почувають себе “володарями міста”.

Програма стерилізації і кошти, котрі “приготовлені” для єдиної ліцензійованої у Львівській області організації “Лев”, десь “зависли” – минулоріч через карантин, цьогоріч – через справи більш насущні…

Кілька благодійних фондів у місті і збір коштів небайдужих городян …якось не надто вирішує проблему агресивних собачих зграйок (здалося хоча б “відгородити” собак-дівчаток на час періоду тічки).

А тим часом озлоблюються і люди, особливо батьки малих дітей, котрих страшно і до школи відправити, та й загалом містяни – бо містом “керують” озлоблені собачі зграї.

Та й чесно, такий от вигляд: “вбитої” центральної площі, коли головні фігуранти на ній – бездомні собаки і якогось непевного вигляду особини з макулаторою, не додають ні радості, ні добра.

Що будемо робити, новороздільці? Які ваші пропозиції?

Схожі повідомлення

Багатолюдна акція прибирання набережної міського озера – можемо!

admin2

Новий Розділ – міське свято випускників

admin2

ФК “Новий Розділ” з рахунком 2:0 переміг ФК “Фенікс” (Підмонастир) і забезпечив собів вихід з І групи в наступний етап Меморіалу Юста -24!

admin3

Супер-успіх “Веселки” у Болгарії: перші місця у чотирьох категоріях Міжнародного фестивалю пісні і танцю!

admin3

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

admin2

Чергова ХІХ сесія Новороздільської міської ради скликається на 27 січня

admin2

Залишити коментар