16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

Весняні “собачі весілля” – загроза чи норма?

Весна. Вона відчувається у всьому. І навіть, хто б міг подумати?, у зграях бездомних собак, у яких також починається “шлюбний” весняний період. І вони кучкуються групками, а ще стають агресивними і, однозначно, небезпечними для людей, особливо лякають дітей, дістається і власникам домашніх улюбленців, котрих виводять на прогулянку. Що там говорити – ці сміливі зграйки почувають себе “володарями міста”.

Програма стерилізації і кошти, котрі “приготовлені” для єдиної ліцензійованої у Львівській області організації “Лев”, десь “зависли” – минулоріч через карантин, цьогоріч – через справи більш насущні…

Кілька благодійних фондів у місті і збір коштів небайдужих городян …якось не надто вирішує проблему агресивних собачих зграйок (здалося хоча б “відгородити” собак-дівчаток на час періоду тічки).

А тим часом озлоблюються і люди, особливо батьки малих дітей, котрих страшно і до школи відправити, та й загалом містяни – бо містом “керують” озлоблені собачі зграї.

Та й чесно, такий от вигляд: “вбитої” центральної площі, коли головні фігуранти на ній – бездомні собаки і якогось непевного вигляду особини з макулаторою, не додають ні радості, ні добра.

Що будемо робити, новороздільці? Які ваші пропозиції?

Схожі повідомлення

“Нібулон” вдячний ТОВ “ДМЗ “Карпати” за нові хопери

admin2

13 квітня – завершення опалювального сезону в Новороздільській територіальній громаді

admin3

Дитяча смерть напередодні нового року

admin2

Карітас запрошує новороздільців на Благодійний Ярмарок

admin2

Щоб покращити теплопостачання для мешканців Нового Роздолу, працівники ТЕЦ замінюють непридатні для використання трубопроводи

admin3

Завод на Львівщині успішно освоює нове виробництво

admin2

Залишити коментар