16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

На вказані недоліки – реагують діями

«Небайдужий «дорожній патруль» – під такою назвою під рубрикою «З читацької пошти» у «Віснику Розділля» №9 від 12 березня ц.р. був надрукований допис небайдужого городянина, який «аналізував» деякі «ляпи» на дорогах та тротуарах міста.

Коментар з приводу цього листа редакції надав керуючий комунальним підприємством «Розділжитлосервіс» Богдан Жук.

Насамперед, він спростував не зовсім достовірну інформацію щодо пішохідного тротуару напроти колишнього магазину «Вопак»: «Так, на цій доріжці є певні «пошкодження», але спричинені не  новим тракторцем, а важкою технікою (автовишка і кран),  котрі змушені були заїхати на пішохідну доріжку, коли демонтували старі опори.  Та й вантажні автомобілі (пригадуєте? скільки нарікань звучало у соцмережах), котрі  завозять товар  у магазин вживаного одягу (секонд-хенд) на 2-му поверсі  «старого»  торгового центру, неодноразово заїжджали на тротуар (аж допоки не втрутилася поліція). 

Так, тротуар  (роботи по його влаштуванню, до речі, виконував підприємець Т. Демко на замовлення Новороздільської міської ради)  зроблено без бетонної основи, але пішохідна доріжка цього і не передбачає.

От вже  тротуарну плитку  поряд, де влаштовано зупинку громадського транспорту та стоянку автомобілів,  викладено на основі бетонної площадки (роботи виконував підприємець І. Іванишин на замовлення ДП «Благоустрій»)».

Щодо пошкоджень «лежачих поліцейських», то їх, швидше всього, зачепив грейдер, коли прочищали дороги від снігових заметів.  Великий рух машин, снігові кучугури – працювати не було легко. Таких кілька «об’єктів», де потрібно поправити  смуги перешкоди перевищення швидкості, ДП «Благоустрій» взяв на контроль і найближчим часом приведе в належний стан.

Схожі повідомлення

Справи милосердні – Передвеликодні дарунки

admin2

«Обережно! Небезпека темних вулиць»: невідомим, який намагався у темряві вул. Чорновола,7/2   затягнути школяра на територію профліцею, виявився місцевий мешканець 50-ти років

admin3

Вся сутність Українця – у дитячому малюнку

admin2

Під Бахмутом загинув мешканець селища Розділ воїн ЗСУ Іван КРАСІВСЬКИЙ. Світла пам”ять та вічна слава Герою!

admin3

Чому котлован на площі під майбутній фонтан тимчасово не огороджений. Інколи там діти «рибалять», човники пускають. До біди недалеко, хто тоді відповідатиме…

admin3

Віта Задурська з Нового Роздолу – володарка титулів “Міс особлива мама України”

admin2

Залишити коментар