16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

На вказані недоліки – реагують діями

«Небайдужий «дорожній патруль» – під такою назвою під рубрикою «З читацької пошти» у «Віснику Розділля» №9 від 12 березня ц.р. був надрукований допис небайдужого городянина, який «аналізував» деякі «ляпи» на дорогах та тротуарах міста.

Коментар з приводу цього листа редакції надав керуючий комунальним підприємством «Розділжитлосервіс» Богдан Жук.

Насамперед, він спростував не зовсім достовірну інформацію щодо пішохідного тротуару напроти колишнього магазину «Вопак»: «Так, на цій доріжці є певні «пошкодження», але спричинені не  новим тракторцем, а важкою технікою (автовишка і кран),  котрі змушені були заїхати на пішохідну доріжку, коли демонтували старі опори.  Та й вантажні автомобілі (пригадуєте? скільки нарікань звучало у соцмережах), котрі  завозять товар  у магазин вживаного одягу (секонд-хенд) на 2-му поверсі  «старого»  торгового центру, неодноразово заїжджали на тротуар (аж допоки не втрутилася поліція). 

Так, тротуар  (роботи по його влаштуванню, до речі, виконував підприємець Т. Демко на замовлення Новороздільської міської ради)  зроблено без бетонної основи, але пішохідна доріжка цього і не передбачає.

От вже  тротуарну плитку  поряд, де влаштовано зупинку громадського транспорту та стоянку автомобілів,  викладено на основі бетонної площадки (роботи виконував підприємець І. Іванишин на замовлення ДП «Благоустрій»)».

Щодо пошкоджень «лежачих поліцейських», то їх, швидше всього, зачепив грейдер, коли прочищали дороги від снігових заметів.  Великий рух машин, снігові кучугури – працювати не було легко. Таких кілька «об’єктів», де потрібно поправити  смуги перешкоди перевищення швидкості, ДП «Благоустрій» взяв на контроль і найближчим часом приведе в належний стан.

Схожі повідомлення

Новорозділець Роман Мартиненко – еліта пауерліфтингу

admin2

Волейболістки Новороздільської ДЮСШ зайняли на турнірі у Польщі ІІ місце, підтвердивши, що 2022-й вони завершують у чудовій  формі

admin3

Посмертна нагорода Руслана ЛЮКОВА

admin2

Провели продуктивну зустріч з представниками Молодіжної ради при Новороздільській міській раді

admin3

Новий сайт Новороздільської громади покликаний створити відчуття колективної відповідальності за спільний розвиток громади

admin2

Голова ЛОДА вручив подяки призерам обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

admin2

Залишити коментар