20.8 C
Lviv
16.05.2021
Україна

Батьки на мить відволіклись, як син уже вибіг на дорогу.. Повчальна історія зі щасливим кінцем!

На сайті пресцентру Патрульної поліції Львівської області нещодавно з’явилось повідомлення, як маленький хлопчик вибіг на дорогу за три метри від службового автомобіля — заступник начальника чергової частини знайшов загублену дитину.

Хлопчику відверто кажучи страшенно пощастило. О 17 годині, у час пік, він вискочив на дорогу і зразу ж натрапив на патрульного.

У повідомленні поліцейських повідомляються наступні деталі пригоди:

Заступник начальника чергової частини патрульної поліції Львівської області Михайло Карпа сьогодні, близько 17-ї години, вертався з наради і раптом на вулиці Листопадового Чину на дорогу вибіг хлопчик.

“Він вибіг за три метри від службового автомобіля. Я швидко загальмував і перекрив автомобілем дорогу для інших транспортних засобів, адже дитина продовжила бігати проїзною частиною” — зазначив старший лейтенант.

Поліцейський забрав хлопця з дороги і попросив перехожу притримати його, адже він був дуже рухливим. З’їхавши на узбіччя, патрульний почав пошуки батьків. Звернення на 102 на той момент ще не було. Поліцейський посадив хлопця в службовий автомобіль і намагався розпитати де тато і мама. На жаль, безуспішно. Через 8 хвилин він почув, що є виклик від тата хлопця.

Чоловік зрадів, що патрульні так швидко знайшли його 4-річного сина. Розповів, що гуляли усією сім’єю в парку. Батьки відволіклися на мить і хлопчик зник. Тато в розпачі почав пошуки і зателефонував на лінію 102, а мама залишилася на місці чекати — раптом дитина повернеться самотужки.

Тоді батьки ще не знали, що поліцейський Михайло Карпа знайшов їхнього сина і подбав про його безпеку.

Патрульні, які приїхали на місце події подарували хлопцеві шеврон і він його одразу почепив собі на куртку. Тато записав публічну подяку патрульним і закликав усіх батьків стежити за своїми дітьми.Разом з хлопцем 35-річний чоловік поїхав у відділок поліції для врегулювання формальностей.

Сподіваємося, ця ситуація стане повчальною для усіх батьків! Будьте пильні!

Схожі повідомлення

З України намагались вивезти крадені культурно-історичні артефакти вартістю 1 млн доларів.

admin1

Новорічно-різдвяний конкурс розкрив таланти громади

admin

“Національна поліція готова реагувати на ромів у Львові”- Олександр Шляховський (відео)

admin1

Наш борщ – найкращий! Визнав світ!!!

admin2

“Відсутність Шарія на допиті- це переховування від слідства”- СБУ.

admin1

Подвійне самогубство батька та сина на Черкащині

admin1

Залишити коментар