16.5 C
Lviv
23.07.2024
Україна

Сепаратисти замаскували вибуховий пристрій під дитячу іграшку

Російсько-окупаційні терористичні формування пробивають чергове дно, порушуючи всі писані та не писані правила моральности, людяності та закони війни.

Учора в районі селища Широкине ворожі війська активізували свої дії та використовували заборонене Женевськими конвенціями озброєння.

У хащах українські бійці помітили іграшку (на фото).Є ймовірність, що літачок був скинутий ворожим безпілотником. Дяка українським захисникам, що адекватно відреагували. Справді чистий, яскравий літачок у заростях викликав однозначну підозру у досвідчених бійців, адже про цинізм і нехтування всі людським зі сторони росіян- відомо давно. Проте, цивільні мешканці могли зазнати страшної біди, не зорієнтувавшись.

На офіційній сторінці пресцентру ООС повідомляють про нелюдський інцидент:

Ворог останнім часом вдається до зовсім цинічних, хоч і не нових способів, це – дистанційне мінування.

Днями в межах відповідальності одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти було виявлений саморобний вибуховий пристрій – іграшковий дитячий літак, начинений вибуховою речовиною. Прилетів за вітром зі сторони противника. Здавалося, невинна дитяча іграшка. При стягненні кішкою здетонувала. Умілі дії військовослужбовців зберегли життя та здоров’я особового складу.

Подібні випадки застосування противником саморобних вибухових пристроїв не є поодинокими в районі проведення операції Об’єднаних сил. З 2014-го на Сході країни зафіксовано понад 300 інцидентів із застосуванням противником саморобних вибухових пристроїв. Як і протипіхотні міни, вони є зброєю не вибіркової дії й продовжують завдавати великої шкоди не тільки військовим, а й цивільному населенню.

Слід зауважити, що військовослужбовці при виявленні сторонніх предметів одразу викликають саперів, які знешкоджують небезпечні знахідки.

Схожі повідомлення

Урочище Сандармох: протягом п’яти ночей з 27 жовтня до 4 листопада 1937 року у далекій Карелії органи НКВС розстріляли 1111 в’язнів, серед яких – кілька сотень українських селян, політиків, вчених, письменників, митців та священиків

admin3

Визначення високоприбуткових облігацій

admin

Смерть школяра в Маріуполі

admin2

За якими критеріями вибирати криптообмінник

admin

Ярослав МУДРИЙ – культова особа в історії України і Європи

admin3

Clinica WEB – інноваційна медична інформаційна система для приватних медичних центрів

admin

Залишити коментар