20.8 C
Lviv
16.05.2021
Україна

Сепаратисти замаскували вибуховий пристрій під дитячу іграшку

Російсько-окупаційні терористичні формування пробивають чергове дно, порушуючи всі писані та не писані правила моральности, людяності та закони війни.

Учора в районі селища Широкине ворожі війська активізували свої дії та використовували заборонене Женевськими конвенціями озброєння.

У хащах українські бійці помітили іграшку (на фото).Є ймовірність, що літачок був скинутий ворожим безпілотником. Дяка українським захисникам, що адекватно відреагували. Справді чистий, яскравий літачок у заростях викликав однозначну підозру у досвідчених бійців, адже про цинізм і нехтування всі людським зі сторони росіян- відомо давно. Проте, цивільні мешканці могли зазнати страшної біди, не зорієнтувавшись.

На офіційній сторінці пресцентру ООС повідомляють про нелюдський інцидент:

Ворог останнім часом вдається до зовсім цинічних, хоч і не нових способів, це – дистанційне мінування.

Днями в межах відповідальності одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти було виявлений саморобний вибуховий пристрій – іграшковий дитячий літак, начинений вибуховою речовиною. Прилетів за вітром зі сторони противника. Здавалося, невинна дитяча іграшка. При стягненні кішкою здетонувала. Умілі дії військовослужбовців зберегли життя та здоров’я особового складу.

Подібні випадки застосування противником саморобних вибухових пристроїв не є поодинокими в районі проведення операції Об’єднаних сил. З 2014-го на Сході країни зафіксовано понад 300 інцидентів із застосуванням противником саморобних вибухових пристроїв. Як і протипіхотні міни, вони є зброєю не вибіркової дії й продовжують завдавати великої шкоди не тільки військовим, а й цивільному населенню.

Слід зауважити, що військовослужбовці при виявленні сторонніх предметів одразу викликають саперів, які знешкоджують небезпечні знахідки.

Схожі повідомлення

Сьогодні він побачить ворота жаданої Вальгалли і зустрінеться зі своїми..Ігор Гофман пішов у Засвіти

admin1

Готуємось переводити стрілки. ВР провалила скасування “літнього часу”

admin1

Батьки на мить відволіклись, як син уже вибіг на дорогу.. Повчальна історія зі щасливим кінцем!

admin1

Перемога буде за нами! – командир Української Добровольчої Армії

admin1

Рулонні штори : характеристики та особливості встановлення

admin

Сто десяте фіолетове 8 БЕРЕЗНЯ – і не останнє

admin2

Залишити коментар