20.8 C
Lviv
16.05.2021
Україна

Телефонні переговори Байдена та Зеленського. Перші підсумки сторін.

Президенти Байден та Зеленський сьогодні провели перші перемовини у форматі телефонних переговорів. Розмова відбувалася у контексті майбутніх дій щодо ситуації нарощення військ РФ на території України (тимчасово окуваній)

Про що говорили Зеленський і Байден: перші офіційні заяви сторін

🔸 Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з президентом США Джо Байденом заявив про те, що “ми стоїмо пліч-о-пліч, коли йдеться про збереження наших демократій”. “Я серйозно налаштований реформувати Україну, збільшити прозорість і досягти миру”, – запевнив Зеленський наприкінці другого року свого президенства.

🔸 Адміністрація Байдена повідомила, що “президент Байден підтвердив непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України з боку США перед обличчям триваючої агресії Росії на Донбасі і в Криму.

Він підкреслив прихильність його адміністрації пожвавленню нашого стратегічного партнерства на підтримку плану президента Зеленського боротися з корупцією і втілювати порядок денний щодо реформ, який ґрунтується на спільних демократичних цінностях і надасть справедливість, безпеку і процвітання народу України”.

Розмова тривала близько 50-ти хвилин.

Схожі повідомлення

Дверні ручки. Як вибрати фурнітуру для дверей

admin

Обвалився міст на трасі Львів-Луцьк

admin1

Вийшов роман-застереження Б. Кушніра, як нейтралізували продажний олігархічний клан

admin3

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

admin1

Де знайти психолога у Львові — коли потрібна допомога спеціаліста

admin

Як позбутися від сколіозу та плоскостопості : поради

admin

Залишити коментар