16.5 C
Lviv
18.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Окупанти вдарили по Яворівському полігону

13 березня 2022 року

Окупанти вдарили по Яворівському полігону

Російська армія здійснила авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки на Львівщині.

Про це повідомив у фейсбуці мер льова Андрій Садовий, інформує Цензор.НЕТ. : https://censor.net/ua/n3324511

“За попередніми даними, вони випустили 8 ракет. Інформація щодо потерпілих встановлюється. Усі деталі буде повідомлено згодом”, – написав він.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич пише: “З інформації від військових, відпрацювали ППО по ракетах російської федерації. Зараз всі підрозділи працюють в повному воєнному режимі”.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, близько 5:45 ранку у Львові було чутно вибухи. Джерело: https://censor.net/ua/n3324511

Схожі повідомлення

Увага! #COVID-19! На Львівщині працюють спільні мобільні групи для перевірки дотримання протиепідемічних обмежень, – повідомлення сайту поліції Львівської області

admin3

Мігрувати до інших країн готові 40% українців

admin2

Як правильно вибрати СТО

admin

Кадирівці – манкурти і зрадники чеченського народу

admin3

Українська мова – державна мова і … по другий бік океану

admin2

На фронті значна кількість воїнів отримали обмороження. Потрібні спеціальні засоби для зігріву рук та ніг, – Бутусов

admin3