16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Дякую колективу неврологічного відділу – високопрофесійному, кваліфікованому, досвідченому!

Нещодавно довелося побувати в нашій лікарні, а саме  в неврологічному відділенні. І відразу ж була приємно вражена – чистота, порядок, привітний медперсонал під керівництвом завідувача   Леоніда  Прокоповича Кулика та старшої медсестри Марії Миколаївни Єрашової.

З особливою увагою і теплотою хочу сказати про лікарку-невропатолога Ірину Миколаївну Крохмальну. Ця лікарка – високопрофесійна і з великим досвідом лікування хворих. Вона чуйно, з увагою  ставиться до  пацієнтів, які до неї звертаються: вислухає, порадить, підбадьорить. Одне слово, чудовий фахівець своєї справи.

Відзначу також, що  і весь колектив відділення, як на підбір – кваліфікований і привітний. Велике спасибі їм за їх нелегкий, але такий потрібний труд. Щасти Вам!

Щоб в відділі завжди були медикаменти і вдячні вам завжди всі ваші пацієнти!

З повагою,  Марія ІСКАНДАРОВА 

Схожі повідомлення

Учасники громадських слухань у с. Берездівці   щодо демонтажу пам’ятника “Скорботна мати” продемонстрували принциповість і мудрість, що відобразилося у виваженому рішенні

admin3

Шлагбаум – ліквідувати стихійне сміттєзвалище. Доступ до вулиці Гірнича надає КП “Розділжитлосервіс”

admin2

Такої кількості щасливої малечі у День захисту дітей наш Шевченко ще не бачив…

admin3

Процвітати та зростати – напрям ДМЗ “Карпати”

admin2

Учениця Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького Евеліна УБОГА – лауреатка і володарка І премії VI ВІдкритого регіонального конкурсу юних піаністів!

admin3

22 січня – День Соборності України: дещо з історії відзначення державного свята

admin3

Залишити коментар