16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Наші команди – чемпіони та призери обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

             13-14 березня ц .р. в м. Сокаль відбулися обласні змагання спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХХ спортивних ігор Львівщини  серед територіальних громад . Учасники до участі у змаганнях допускалися  згідно із розробленим Положенням: від громади  дві сім’ї складом: дитина (2011 – 2012 р. н.), мати та батько,  які виконують  п’ять  комплексних естафет – «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей» та «Єралаш» в спортивному залі.

 В змаганнях взяло участь 18 команд.  Абсолютний переможець обласних змагань серед спортивних сімей визначався за найбільшою загальною сумою очок, набраних у суперництві  за результатами п’яти комплексних естафет.   Сім’я Меленів з Нового Роздолу   завоювала чемпіонський титул і буде представляти та захищати спортивну честь  Львівщини на Всеукраїнському фестивалі спортивних сімей в м. Київ у травні.  Сім’я Коваленко з Нового Роздолу за підсумками результатів  зайняла VІІ місце. 

У кожній естафеті спортивна боротьба йшла до самого фінішу. Емоції після кожної естафети переповнювали учасників, особливо дітей. Сім’я Меленів нагороджена за І місце  медалями та грамотами Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.  За підсумками результатів змагань   сімей Меленів та Коваленко команда нашої територіальної громади  зайняла ІІ місце та була нагороджена кубком, грамотами  Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.  Спортивну честь  Новороздільської  територіальної громади  захищали:  сім’я Меленів  – донька  Віка, мама Іра, тато Віталій  і  сім’я Коваленко – син Максим, мама Наталя, тато Дмитро (на фото).

                                            Олександр ПРИДАТКО,

         начальник відділу з питань фізичної культури і спорту

Схожі повідомлення

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Рятувальники оперативно прибрали дерево з дороги поблизу Нового Роздолу

admin2

Подяка від командира військової частини А4821 новороздільським військовослужбовцям –  командиру 1-ї стрілецької роти лейтенанту СОХАНУ Максиму Михайловичу та солдату відділення РХБЗ ПАЛАМАРЧУКУ Олександру Васильовичу

admin3

Другокласниця ЗЗСО №2 Ангеліна КЕКІС посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з кіокушин-кан карате!

admin3

Складний 2022-й у розрізі демографічної статистики Новороздільської громади

admin2

Новороздільська громада – графік погодинних вимкнень на 8 листопада

admin2

Залишити коментар