16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Настільний теніс: в Жовкві наші хлопці – початківці пройшли добрий гарт, а дівчата– посіли 3-тє загальнокомандне місце

12 березня в м. Жовкві проводились змагання першості області з настільного тенісу де приймали участь біля 200 спортсменів. За нашу ДЮСШ виступали 9 учасників. В основному,  це хлопці-новачки, які почали займатися настільним тенісом 4,5 місяці тому. Власне, з цієї причини і результати їхніх виступів були посередніми, хоча деяким з них бракувало везіння,  щоб «вклинитись» в боротьбу за призові місця. А от дівчата приємно здивували, продемонструвавши зрілу гру та  волю до перемоги – і в результаті здобули загальнокомандне III місце: це Емма Вишивана  (СШ№5) та Аліна Дика  (НВК ім. Володимира Труша).

 Також Емма Вишивана ще й особистому заліку посіла III місце – за що їй додаткова вдячність. Запорукою успіху стали напружені тренування, особливо в передзмагальний період, що  дало відповідний  результат та турнірі у Жовкві.  Тож, як тренер,  твердо можу сказати, що натепер Емма є кращою тенісисткою нашого міста.

 Також хочу відзначити що і в минулому,  і в цьому навчальних роках до нас прийшли займатися тенісом  надзвичайно виховані та перспективні діти з якими приємно працювати. Це, зокрема вже згадувані Емма Вишивана  (СШ№5) та Аліна  Дика  (НВК ім. В. Труша), а також Едуард  Буров  (СШ№4), Денис Польовий  (СШ№4), Дем’ян  Білявський  (СШ№4), Ігор Щербаков  (СШ№5), Олег Клімковський  (СШ№2), Василь Пухаль  (СШ№4) та інші, які регулярно відвідують заняття і захищають нашу ДЮСШ на змаганнях, набираючись досвіду,  впевнено рухаючись вперед, до чергових спортивних успіхів.Принагідно, дякую батькам за виховання.

Наступні змагання – першість міста серед навчальних закладів із залученням тенісистів з шкіл Новороздільської ОТГ відбудуться 10 квітня в спортзалі МБК «Молодість». Положення про змагання будуть розіслані.

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер-викладач

На фото: збірна команда тенісистів Новороздільської ДЮСШ

Схожі повідомлення

Відкриття новорічної ялинки відбулося цікаво і феєрично. Навіть «Баба Яга» не завадила гарному настрою присутніх. А ще – наша ялинка бере участь у конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини -2022»

admin3

Знову перебої з теплопостачанням

admin2

На пам’ять про Героїв – дітям наших захисників

admin2

Ще один проєкт-переможець Нового Роздолу: обмін “Веселками” і гості зі Старобільська на День Незалежності

admin2

6 серпня, стадіон “Галичина”,15.00 : матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Кохавинка”

admin3

Новороздільська школярка – переможець конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт

admin2

Залишити коментар