16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Поліцейський офіцер Новороздільської ОТГ? Цілком можливо…

Хтозна, з яких міркувань виходили автори поки що оригінального для наших теренів проєкту «Поліцейський офіцер» громади, але, так виглядає, що він на часі. Адже, принаймні у Новому Роздолі за кількадесятирічну газетярську практику неодноразово доводилось чути побажання містян, коли заходила мова про те, як покращити рівень правоохоронної роботи. «От якби в нас було, як в Штатах, де кожне містечко, крім поліцейського відділку, має ще і свого «шерифа»,  який майже все знає про кожного мешканця, до якого можна звертатися за якоюсь «поліцейською» послугою, то може б і злочинів поменшало» ,- такими або ж схожими були резони наших співрозмовників.

І ось, схоже, нещодавно до такого висновку прийшли і високі поліцейські чини. Зокрема, починаючи з 2020 року   проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно реалізується на території Львівщини і передбачає, що у кожній територіальній громаді працюватиме свій офіцер поліції, який там і проживатиме. Головним завданням такого поліцейського є надання мешканцям якісних поліцейських послуг за принципом «тут і зараз», забезпечення правопорядку на території обслуговування, своєчасне реагування на проблеми громади та запобігання вчиненню правопорушень. Нагадаємо, що у 2020 році голови 22 об’єднаних територіальних громад Львівщини вже підписали Меморандуми про співпрацю з Головним управління Національної поліції у Львівській області.

 Кампанія «Кожній громаді – свій поліцейський офіцер продовжується і цьогоріч. Зокрема,

сьогодні, 12 березня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський та голова Червоноградської територіальної громади Андрій Залівський підписали Меморандум про співпрацю та партнерство для підвищення рівня безпеки і порядку, охорону прав і свобод людини та протидію злочинності на території ОТГ.

Передбачено, що поліцейські офіцери громади обслуговуватимуть 14 населених пунктів, що увійшли до складу Червоноградської територіальної громади, у яких проживають понад 90 тисяч осіб. 31 поліцейський офіцер громади пройшов спеціальну підготовку в Харківському Національному університеті внутрішніх справ і готовий виконувати свої обов’язки в ОТГ Львівщини.

Так що можна сподіватися, що і в нас буде свій  поліцейський офіцер Новороздільської ОТГ. От тільки хто має проявити ініціативу?

Схожі повідомлення

В Івано – Франківську дівчача команда нашої ДЮСШ завоювала друге місце в турнірі на Кубок Позашкілля з волейболу!

admin3

Подарунок-реаномобіль від іспанських новороздільців

admin2

16 квітня у місті Новий Розділ відбувся культурно-громадський захід церкви «Життя», приурочений до світлого свята Великодня

admin3

Тарас ПРОЦІВ – багатодітний батько – пішов на війну заради майбутнього своїх кровинок

admin2

Наша “Веселка” – на найвищому п’єдесталі Всеукраїнського фестивалю

admin2

Нова автобусна зупинка

admin2

Залишити коментар