16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Спортивний майданчик третій школі – подарунок батьків єдиного сина Ростислава Бальзана, учня ЗЗСО №3 ім. Андрія Гергерта, який загинув смертю хоробрих навесні 2022 року. У четвер – урочисте відкриття

Нагадаємо, як йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільський ЗЗСО І -ІІІ ст. №3 ім. Андрія Гергерта” у Фейсбуці:

27 березня 2022 року, захищаючи нашу Батьківщину в російсько-українській війні, загинув учень нашої школи і син учительки англійської мови Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта Любомири Несторівни Бальзан – Ростислав Бальзан.

Батьки Ростислава вирішили увіковічнити пам’ять свого єдиного сина та профінансувати будівництво на території закладу освіти спортивного майданчика зі штучним покриттям, що стане символом незламності нашого народу і продовженням удосконалення і розвитку майбутнього нації.

Проєктант і представники міської влади ретельно вибирали місце для майданчика на території закладу освіти. Підземні комунікації, які щільно проходять територією школи, спонукали обирати місце для майданчика в частині шкільного саду, де розташовані хворі та старі дерева. Виконком Новороздільської міської ради одноголосно дав дозвіл на відповідні роботи.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта щиро дякують батькам Ростислава за безкорисливий внесок у створенні спортивного майданчика зі штучним покриттям, на якому будуть займатися спортом юні покоління новороздільчан, в пам’ять про свого єдиного сина”.

У четвер до цієї подяки педагогічного, учнівського та батьківського колективів третьої школи долучаться і щирі слова вдячності мешканців нашої громади, які прибудуть на відкриття спортивного майданчика.

Схожі повідомлення

Громадські пасовища покращилися завдяки обласним субвенціям

admin2

28 серпня – свято родини у с. Тужанівці

admin2

Роздільський дитячий будинок – інтернат відвідали чиновники високого рангу Львівської ОДА

admin3

Native Beauty and Healthy – учнівська компанія Новороздільського професійного ліцею. Успішного старту!

admin2

Таміла АЛЕКСАНЯН: «Сумнівів щодо щепитися чи ні у мене не було…»

admin3

День Незалежності, 30-річчя «Променю життя» і 26-та спартакіада спілки інвалідів

admin2

Залишити коментар