16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Подарунок славетного земляка Новороздільській школі мистецтв ім. О.Рудницького

Дещо несподіваним став (хоча однозначно дуже приємним) і сам факт подарунку, а ще більш вагомим моментом – відвідування Новороздільської школи мистецтв ім. О.Рудницького сімєю Курільців.  

Ігор Петрович Курілець, відомий наш земляк, випускник Новороздільської першої школи і колишній учень музичної школи, де навчався гри на акордеоні (щоправда, ще тоді, коли музична школа розташовувалася у нинішньому Будинку дитячої та юнацької творчості), а нині – відомий нейрохірург, кандидат медичних наук, засновник та директор Міжнародного центру нейрохірургії – подарував школі мистецтв своє фортепіано, яке привіз, зауважмо, аж із Києва.

В суботу, 6 березня, зустрівся з Ігором Петровичем та його дружиною, – поінформував директор Новороздільської школи мистецтв ім. О.Рудницького М.В. РУДНИЦЬКИЙ. – Наскільки приємне враження склали ці люди: інтелігентні, розумні, виважені, та водночас прості, щирі й добрі! Дуже приємно було поспілкуватися.

Гості оглянули постійно діючу виставку художніх робіт у школі мистецтв, побували у музеї Олега Рудницького, не менш знаменитого земляка, іменем якого і названа школа, поспілкувалися з колективом, висловивши непідробне захоплення діяльністю школи мистецтв і досягненнями її учнів.

Ігор Петрович, до речі, завітав до рідного міста і з нагоди приємної події – сьогодні, 8 березня, 85-річчя відзначає його мама. Тож приєднуємося до привітань громади шанованій пані Євдокії Курілець з нагоди гарного віку та з найкращими побажаннями!

Щиро вдячні й Ігорю Петровичу, який не забуває рідне місто.

“Ігор , дякуємо. Приходь – помузикуєм , як колись ви з хлопцями в школі на вечірках !” – дружньо запрошує однокласниця, нині викладач школи мистецтв ім. О.Рудницького Наталія Гупало. Думаємо, такий музичний вечір колишніх вихованців музичної школи ще збере своїх учасників та прихильних глядачів.

Схожі повідомлення

Вагонобудування в умовах війни – аналіз. ДМЗ “Карпати”

admin2

Команда “Січ” (Заболотцівська ОТГ) виявилася для ФК “Новий Розділ” “міцним горішком”. Утім, нічия 1:1 не по грі, бо новороздільці домінували на полі впродовж усього матчу. Забракло тільки переможного гола

admin3

Євген РОЗЛУЦЬКИЙ: три поєдинки – три перемоги достроково! На чемпіонаті Львівської області з боксу новорозділець, який представляв міську ДЮСШ, завоював перше місце!

admin3

Електрики “Енергія-Новий Розділ” – висока кваліфікація і чітке виконання завдань

admin2

81-річний Геннадій Печенюк на Чемпіонат світу з велоспорту серед ветеранів потрапив із труднощами, але  виступив успішно

admin3

ГРАФІК вимкнення електропостачання у Новому Роздолі у четвер, 8 грудня

admin3

Залишити коментар