Про це та інше йдеться у вчорашньому повідомленні на сторінці “Львівська Асоціація Футболу” у Facebook:
ПЕРША ЛІГА ЛЬВІВЩИНИ-2025 ВИЙДЕ НА СТАРТ 13-ГО КВІТНЯ!
12 команд виступатимуть цьогоріч у Першій лізі Львівської області – вони зіграють в одній групі у два кола.
Сьогодні в обласному Будинку футболу відбулася традиційна передсезонна нарада з керівниками та представниками першолігових футбольних клубів, під час якої обговорили всі деталі і провели жеребкування календаря ігор.
Базовим днем стартового туру є 13-те квітня.
Відзначимо, що, відповідно до змін у регламенті обласних змагань, у сезоні 2025-го року всі учасники Першої ліги Львівщини зобов’язані робити відеозйомку своїх домашніх поєдинків.
Також відтепер наприкінці року шляхом відкритого голосування президентів футбольних клубів, капітанів та головних наставників команд тут, як і щорічно у Прем’єр-лізі Львівської області, визначатимуть найкращих футболістів за позиціями і тренера.
