16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Таміла АЛЕКСАНЯН: «Сумнівів щодо щепитися чи ні у мене не було…»

25 лютого, опівночі, на Львівщину прибула вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19. Першими вакцинували  медиків – керівника Львівської лбласної клінічної лікарні Сергія Федоренка та завідувачку 4 –м відділенням Львівської обласної інфекційної лікарні Тамілу АЛЕКСАНЯН (на фото). Про це йдеться у повідомленні прес – служби ЛОДА.

 «Я працюю з ковідом з березня минулого року. Бачила велику кількість пацієнтів, їх страждання, тяжкий стан. Бачила смерті від ковіду. Тому сумнівів щодо того щепитися чи ні, у мене не було», – зазначила пані Таміла. 

Нагадаємо, що першочергово вакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі вакцинуватимуть понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.  

Зокрема, в перший етап вакцинуватиме одна мобільна бригада, медики якої пройшли відповідне сертифіковане навчання в Києві щодо роботи з вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).  

«Приїхали люди, які пройшли спеціальне навчання, тоді підписується інформована згода де з’ясовуються різні моменти, що свідчать про те чи може бути людина вакцинованою і проводиться вакцинація. На мою думку, це абсолютно безпечна процедура і вакцинація однозначно не може бути гіршою, аніж сама хвороба», – розповіла про процес вакцинації Таміла Алексанян. 

Медичний працівник висловила свою позицію щодо потреби вакцинації.

«Ковід забрав багато життів, і навіть ті, що легко перенесли, не можуть тривалий час повернутись до здорового способу життя. Пройшло ще мало часу і люди незнають, що багато з тих, хто перенесли ковід в тяжкій формі, через пів року кожен п’ятий потрапляє знову в стаціонар з якимось проблемами: серцево, серцево-судинні та інші. Всіх закликаю вакцинуватись, тому що тільки так можна припинити поширення хвороби», – наголосила лікар. 

Довідково.

24 лютого Україна отримала 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca. Вакцина Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція) закуплена за державні кошти. Виробляється на потужностяхSerumInstitute (Індія), де має локальну назву Covishield. Також протягом першого півріччя до країни може надійти від 2,2 до 3,7 млн доз цієї вакцини у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити країни з низьким та середнім доходом вакцинами від COVID-19. Вакцина Oxford/AstraZeneca зареєстрована в Україні 22 лютого 2021 року. Загалом в Україні заплановано п’ять етапів вакцинації. Докладніше про вакцинацію можна дізнатися на порталі vaccination.covid19.gov.ua

Схожі повідомлення

І вербичку освятити, і долучитися до благодійності… – можна, придбавши вербу у магазині “Конвалія”

admin2

За бідного вбивцю замовимо слово…

admin3

Візит священника-волонтера із США

admin2

Новороздільські діти у храмі Різдва Пресвятої Богородиці спільно прославляли Воскреслого Ісуса Христа!

admin3

Львівська облрада ухвалила Звернення щодо обвинувального вироку у справі Сергія Стерненка. У містах України – акції на підтримку патріота з Одеси

admin3

Похорон Василя Сколоздри – в четвер

admin2

Залишити коментар