16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Крадіжка рідкісного діаманту вартістю 300 тисяч доларів та інші “подвиги” обійдуться зловмисникам у 15 років неволі

П’ятеро зловмисників за попередньою змовою, організували злочинне угруповання задля вчинення розбійних нападів на території Київської області. На початку січня чоловіки викрали рідкісний камінь-блакитний діамант вартістю більш ніж 300 000 доларів США на території Обухівського району.

У квітні працівники управління карного розшуку, слідчого управління поліції Київщини спільно з колегами зі Львова за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури затримали чотирьох учасників угруповання, одну особу оголошено в розшук. 


За місцем проживання зловмисників правоохоронці провели санкціоновані обшуки та вилучили низку речових доказів, зокрема номерні знаки автівок, мобільні телефони, рації, балаклави, а також вогнепальну зброю, вибухові речовини. Також поліцейські вилучили автомобілі «Skoda» та «Mazda», якими пересувались зловмисники. 

Наразі працівники слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. 

Фігуранти обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.187 (Розбій), ч. 3 ст. 146  (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ст. 257  (Бандитизм) Кримінального кодексу України. За скоєне їм загрожує ув’язнення до п’ятнадцяти  років з конфіскацією майна. 

Схожі повідомлення

Як правильно зігнути квадратний пруток

admin

Чому нема світла? Очільник Львівщини відповів на найпоширеніші запитання

admin3

Знаєте, чим людина відрізняється від двоногої істоти – добрим серцем

admin3

Які квіти дарують на весілля: Найкращий вибір квітів для весільного подарунка

admin

Місце памяті айдарівців у Старобільську

admin2

На Стрийщині 34-річний зловмисник поцупив у односельчанки гаджет вартістю 47 тис. грн. За вказаним фактом відкритио кримінальне провадження. Крадій може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі

admin3