16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Затримано трьох осіб за напад на заступника Голови АРМА

Слідчі столичної поліції оголосили трьом особам про підозру за організацію нападу на заступника Голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА)


За наявною інформацією, це був замовний напад. При цьому завданням злочинців було не вбивати жертву, а налякати її.
Спочатку замовники вимагали побити і відрізати заступнику Голови АРМА вухо чи палець, а потім це “завдання” замінили на “всадити 2 кулі в руку і ногу”.

Для здійснення злочину фігуранти знайшли виконавця, якому запропонували грошову винагороду. Вирішується питання про обрання спільникам запобіжного заходу. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі.

Слідчі Печерського управління поліції за процесуального керівництва місцевої окружної прокуратури м. Києва та за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили та задокументували незаконну діяльність трьох осіб, які обґрунтовано підозрюються в організації тяжкого злочину, а саме спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження посадовій особі Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що у квітні цього року спільники знайшли виконавця, якому запропонували за грошову винагороду побити посадовця. З цією метою вони надали чоловіку необхідну інформацію про особу потерпілого.

Правоохоронці затримали мешканців Одеської області та міста Києва, 1986, 1992, 1997 років народження, та провели санкціоновані  обшуки за місцями їх проживання. У результаті вилучили речові докази та долучили до матеріалів кримінального провадження. 

Затриманим повідомлено про підозру та скеровано до Печерського районного суду м. Києва клопотання про обрання їм запобіжних заходів.

Також встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення. 

Схожі повідомлення

У Львові проведуть дерусифікацію вулиць. ПЕРЕЛІК

admin3

Послугами спритників, які виготовляли для “ухилянтів” фейкові довідки про опікунство над інвалідами для переправлення за кордон, скористалися 28 осіб. І крапка, бо їх викрили правоохоронці

admin3

Регулювання грального бізнесу в Україні: ліцензування, податки та важливі аспекти

admin

В рамках ініціативи Максима Козицького “1000 автомобілів свободи” зі Стрийщини відправили ще одне авто для українських захисників

admin3

Офтальмологія LMC в Івано-Франківську

admin

Велика битва страху з гідністю

admin3