16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Лампочка для Малехівської…

Ось таку лампочку – для вуличного ліхтаря – вручила на засіданні сесії Новороздільської міської ради міському голові Новороздільської громади Ярині Яценко депутат Катерина Шиманська.

Їй, у свою чергу, передали “трофей” мешканці вулиці Малехівської. Найдовшої у місті вулиці, до речі, але з майже відсутнім дорожнім покриттям і навіть відсутнім освітленням наприкінці вулиці. На численні запитання звучало у відповідь: немає лампочок.

От мешканці і скинулися та придбали велику лямпочку для вуличного ліхтаря. І передали міському голові. Вкрутимо, – пообіцяла Ярина Яценко.

Сподіваємося, на великодні свята світло на вулиці Малехівській уже буде.

Схожі повідомлення

Запрошуємо 24 травня відвідати концерт за участю творчих колективів школи мистецтв імені Олега Рудницького

admin4

Плетіння сіток військовослужбовцям – долучайтеся!

admin2

Подяка батькам воїна за гідного сина

admin2

Робота! Швеї!

admin2

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3

Розшукується мешканка Нового Роздолу

admin2