16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

Чудову ідею їмості о. Івана Рибко п. Марії підхопила «легка на підйом» Ірина Чернова: зібравши свою вокальну студію (близько 20 дітей віком від 7 до 17 років), спільно за десять днів вивчили 17 пісень Хресної Дороги «Зцілення». Додавали наснаги до наполегливих репетицій і сила молитви, бо ж пісні Хресної Дороги – це подвійна молитва.
«Хресна дорога – це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров’ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя. Тож розпалімо свої серця вдячністю і гарячою любов’ю до Ісуса через духовну співучасть в цьому набоженстві до Божого Сина за відкуплення людського роду від гріха і вічної загибелі на життя вічне», – звучать настанови Хресної Дороги.
Першу спільну Хресну Дорогу (вокальна студія Ірини Чернової і спільнота Руху «Домашня Церква» при парафії храму та отці Іван Рибко і Роман Штігер) помолилися у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Новому Роздолі.

У новороздільській церкві Різдва Пресвятої Богородиці – вокальна студія Ірини Чернової, спільнота Руху “Домашня Церква”, о. Іван Рибко
Церква с. Станківці. З о. Андрієм Колібеком, о. Романом Штігером, старостою Наталею Зінченко
Церква с. Підгірці
Церква с. Крупське. З о. Василем Репіньовським


Отці інших церков також радо запрошували до себе дитячий хоровий колектив.
22 квітня вокальна студія Ірини Чернової спільно молилися у церкві св. Миколая Чудотворця в с. Підгірці (на запрошення отця Андрія Колібека).
У селі Крупсько 23 квітня відбувся день духовної віднови. Разом із парафіянами і дітьми молились Хресну Дорогу «Зцілення», під час якої розважали і роздумували над своїм життям.
26 квітня побували у церкві сіл Станківці -Тужанівці. «Ісусе, ми є всі Твої діти, навчи нас ту любов зрозуміти, по дорозі, де є Твої сліди, веди нас, за собою веди!» – такими словами діти зверталися у своїх молитвах у часі «Хресної Дороги «Зцілення» та спільної Вервиці. У Вербну Неділю, яка є особливим днем молоді в Церкві, у храмі сіл Станківці-Тужанівці для спільної молитви завітав дитячий хор парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ (керівник Ірина Чернова) – висловлювали щиру подяку гостям парафіяни.
Юним учасникам вокальної студії не лише виголошували вдячність та надихало Слово Боже, їх щедро пригощали солодощами.

Схожі повідомлення

КОВІД -19 на Львівщині: географія захворюваності та госпіталізації за попередню добу

admin3

ГРАФІК відключень споживання електричної енергії по місту Новий Розділ на 18 ГРУДНЯ у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

Генератори – в дарунок від давніх друзів

admin2

Чотирьох лікарів у Новому Роздолі судитимуть за смерть вагітної пацієнтки

admin2

Офіцер Нацгвардії України Андрій КЕКІС навчає ліцеїстів правилам мінної безпеки

admin3

Де у Новому Роздолі можна віддати одяг на благодійність?

admin2

Залишити коментар