16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

Чудову ідею їмості о. Івана Рибко п. Марії підхопила «легка на підйом» Ірина Чернова: зібравши свою вокальну студію (близько 20 дітей віком від 7 до 17 років), спільно за десять днів вивчили 17 пісень Хресної Дороги «Зцілення». Додавали наснаги до наполегливих репетицій і сила молитви, бо ж пісні Хресної Дороги – це подвійна молитва.
«Хресна дорога – це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров’ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя. Тож розпалімо свої серця вдячністю і гарячою любов’ю до Ісуса через духовну співучасть в цьому набоженстві до Божого Сина за відкуплення людського роду від гріха і вічної загибелі на життя вічне», – звучать настанови Хресної Дороги.
Першу спільну Хресну Дорогу (вокальна студія Ірини Чернової і спільнота Руху «Домашня Церква» при парафії храму та отці Іван Рибко і Роман Штігер) помолилися у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Новому Роздолі.

У новороздільській церкві Різдва Пресвятої Богородиці – вокальна студія Ірини Чернової, спільнота Руху “Домашня Церква”, о. Іван Рибко
Церква с. Станківці. З о. Андрієм Колібеком, о. Романом Штігером, старостою Наталею Зінченко
Церква с. Підгірці
Церква с. Крупське. З о. Василем Репіньовським


Отці інших церков також радо запрошували до себе дитячий хоровий колектив.
22 квітня вокальна студія Ірини Чернової спільно молилися у церкві св. Миколая Чудотворця в с. Підгірці (на запрошення отця Андрія Колібека).
У селі Крупсько 23 квітня відбувся день духовної віднови. Разом із парафіянами і дітьми молились Хресну Дорогу «Зцілення», під час якої розважали і роздумували над своїм життям.
26 квітня побували у церкві сіл Станківці -Тужанівці. «Ісусе, ми є всі Твої діти, навчи нас ту любов зрозуміти, по дорозі, де є Твої сліди, веди нас, за собою веди!» – такими словами діти зверталися у своїх молитвах у часі «Хресної Дороги «Зцілення» та спільної Вервиці. У Вербну Неділю, яка є особливим днем молоді в Церкві, у храмі сіл Станківці-Тужанівці для спільної молитви завітав дитячий хор парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ (керівник Ірина Чернова) – висловлювали щиру подяку гостям парафіяни.
Юним учасникам вокальної студії не лише виголошували вдячність та надихало Слово Боже, їх щедро пригощали солодощами.

Схожі повідомлення

Новороздільська ОТГ: де 18 лютого не буде світла

admin2

Правління клубу, адміністрація, а також команда вітає тренерів Андрія ГАРАПЦЯ та Романа МАТВІЇВА з професійним святом!

admin3

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Знаки спортивної долі, або Як одне рішення  юної роздолянки Марічки Гошилик посприяло її успішному поступу у великий волейбол

admin3

Воїн-новороздільчанин – про АТО, велику війну, про родину і Бога та труднощі на “нулі”

admin2

“Веселка” тримає марку

admin2

Залишити коментар