16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Що таке ПЕКЛО… В уяві ВОЇНА

Що таке ПЕКЛО?..

ПЕКЛО – це коли приїжджаєш з “НУЛЯ” додому і бачиш байдужі обличчя людей.

ПЕКЛО – це коли перші тижні засинаєш тільки під звук телевізора або радіо, тому що незвична тиша давить на мозок. Хтось під горілку, хтось під транквілізатори,…. у кожного по-своєму.

ПЕКЛО – це коли твої сусіди не вітаються з тобою, тому що або соромно їм, або наплювати на все.

ПЕКЛО – це коли твої колишні друзі по цивільному життю не знають де ти, як ти, що з тобою, і навіть не телефонують. А може і знати не хочуть, хз, свої проблеми вирішують.

ПЕКЛО – це коли бачиш ужраних в драбадан здоровенних червонопиких ДОВБОЙОБІВ типу чоловічої статі

ПЕКЛО – це коли в черзі чуєш, як довго, серйозно і на нервах обговорюють якусь не вартуючу ні копійки ХІРНЮ

ПЕКЛО – це коли сходив на сеанс психо-соціальної реабілітації, на якому соплива, нафарбована в усі кольори веселки, юна матрьошка нав’язливо розпитує, скільки ЛЮДЕЙ ВБИВ ТИ … “ЛЮДЕЙ”, прикиньте …

ПЕКЛО – це … ще маса багато різних “це” …

ПЕКЛО – це тоді коли тебе засуджують за те, що ти ризикував заради людей, які тепер не цінують твій спокійний сон, які не знають ні болю, ні запахів крові, поту і пороху.

Війна не ПЕКЛО.

ПЕКЛО – це невдячність і неповага.

Ось чому ми хочемо назад. До своїх. Де тебе поважають. Де ти свій серед своїх..

Віталій Бєлкін (з інтернету)

Схожі повідомлення

Знову найстрашніше. Український воїн загинув від рук російських окупантів

admin1

Оператор 1С: все, що треба знати

admin

У Маріуполі російський загарбник вистрілив в обличчя 11-річній дівчинці. ВIДЕО

admin3

Затримано трьох осіб за напад на заступника Голови АРМА

admin2

На Самбірщині змія вкусила 12-річну дівчинку. Потерпіла – в реанімації

admin3

Веганські суші: чи можна суші веганам?

admin