16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

“Вертепний” дебют маленьких “УМХівчиків”

Зважаючи, що найменшому учаснику вертепу лише 7 років, не важко уявити – цей вертеп став першим для молодшої групи ГО “Українська молодь – Христові” м. Новий Розділ. Втім, після того, як новороздільський УМХ очолив невгамовний Ростислав Савостьянов, ця організація ніби отримала “нове дихання”.

Вертеп УМХ уже не один рік поспіль тішить городян незвичними різдвяними виставами.

Але цьогоріч до різдвяного театралізованого дійства долучилася молодша група. І як вони старанно вивчили свої ролі, сміливо демонстрували акторські й співочі свої здібності. Більшість з них вперше виступали, дехто – вдруге. Тож святкове “Нова радість стала” з маленькими “уемхівчиками” звучала по особливому – щиро, душевно, святково.

Вероніка Лукачук, автор сценарію і наставник театралізованої постановки, до речі, уже другої її постановки вертепу в УМХ, усміхнено спостерігала за своїми вихованцями – помітно, впевнена в них і горда за них.

За кілька днів Різдва-2023 вертеп маленьких УМХ-стів виступав і в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, у церкві священомученика Йосафата, у міській раді, у сім’ях і родинах, котрі запрошували до себе, і навіть на великій сцені МБК «Молодість». Завітав вертеп і до нашої редакції “Вісника Розділля”, чим дуже потішив, і , звісно, одразу потрапив на “шпальти” “фейсбучної” міської газети.

Схожі повідомлення

У ЗЗСО №3 ім. Андрія Гергерта відбувся концерт камерного оркестру дитячої школи мистецтв ім. Олега Рудницького

admin3

Чергові перемоги “ВЕСЕЛКИ” на міжнародному фестивалі

admin2

Як так: 26. 11. 2020р. «тепловики» самовільно зняли лічильник з будинку, а новий мешканці мають купувати за власні кошти. Хто розсудить?

admin3

Новороздільські гудрони – дослідження державної екологічної інспекції

admin2

Процес пішов : у Львові оперативники викрили розповсюджувача наркотиків під час здійснення ним закладок

admin3

“Газова атака” на Стуса

admin2

Залишити коментар