16.5 C
Lviv
29.09.2023
Україна

Стабілізатор напруги для котла: який вибрати і де купити

Котли для опалення створюють затишок та гарантують комфортний температурний баланс у квартирі чи офісі. Але вони мають одну суттєву проблему – незахищеність електричної складової цього обладнання. Системи управління та вбудоване насосне обладнання котлів є дуже чутливим до аварійних рівнів напруги чи сили струму. Вирішують цю проблему стабілізатори напруги. Підібрати та купити стабілізатор напруги для котла пропонує спеціалізований магазин Еlectro100.

Який обрати стабілізатор напруги для котла?

Власне всі варіанти промислово виготовлених стабілізаторів є достатніми за своїми показниками для захисту від перенавантажень у мережі, але все ж між ними є певна різниця за конструкцією, ціною та найголовніше – швидкодією і якістю захисту.

Оптимальний вибір можна зробити між двома поширеними видами стабілізаторів, що пропонуються саме для захисту котлів – релейні та симісторні. Кожен із видів має свої плюси, тому однозначно сказати що цей чи інший вид кращий, чи гірший – не можна. Саме про особливості цих видів стабілізаторів і які краще придбати для конкретного різновиду котлового обладнання і поговоримо далі.

Релейні стабілізатори для котлів

Такі види стабілізаторів є найбільш популярними внаслідок своєї простої і надійної конструкції. Крім того, запропоновані магазином Electro100 стабілізатори такого типу зазвичай дешевші та достатньо ефективні. Складаються такі системи із трьох основних компонентів:

  • трансформатора – пристрою для перетворення напруги;
  • реле, яке виконує функцію перемикання між рівнями стабілізації;
  • блоку керування системою.

Релейні стабілізатори керуються реле, які активують сервоприводи, що своєю чергою перемикаються на різні обмотки трансформатора. Реле і є основним інструментом визначення того який струм проходить через трансформатор.

Головна перевага таких систем у їх надійності і достатній швидкості реагування на зміну напруги у мережі. Стандартна швидкість перемикання та реакції не перевищує 30 мс. Вхідна напруга може коливатись у значному діапазоні – від ненормованих 100 вольт до завищеного показника струму у 300 В. Щодо габаритів та шумності, то їх можна цілком використовувати як у житлових приміщеннях так і в офісних. 

Єдине застереження – бажано застосовувати не у вітальні чи спальній кімнаті, адже шум перемикання все ж присутній.

Симісторні стабілізатори: супершвидкість і інтеграція

Такі стабілізатори ще називають електронними, адже замість фізичних приладів – реле та інших приладів електротехніки, тут застосовують використання електронного обладнання для регуляції струму. Швидкість реагування у різних моделей може сягати діапазону 10-20 мс. Стабілізатор цього різновиду працює безшумно, оскільки тут немає фізичних регуляторів та перемикачів, а все керування струмом відбувається на рівні процесора.

Схожі повідомлення

Водій поліцейським хабар запропонував – і за це може бути засуджений до 4-х років позбавлення волі

admin3

Як діагностувати несправність дитячого електромобіля

admin

Екс-міністру енергетики вручили підозру у сприянні терористам т.зв. л/днр

admin2

У день народження путіна багато українців мріяли, що гідним «подарунком» для негідника – вбивці буде підрив Кримського мосту. І так сталося. Респект причетним до фейерверку!

admin3

Вибір ліжка в залежності від віку дитини

admin

Кожен шостий мешканець Львівщини є переселенцем, – Верещук

admin3

Залишити коментар