16.5 C
Lviv
30.04.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Екснардеп Кива закликав Росію застосувати зброю масового ураження в Україні

17 квітня 2022 року.

Ексдепутат Верховної Ради від ОПЗЖ Ілля Кива закликав Кремль завдати превентивного удару зброєю масового ураження по Україні.

Як передає Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3334729Про це він написав у своєму Telegram-каналі, проілюструвавши пост світлиною масштабного вибуху, схожого на ядерний.

Зрадник Кива заявив, нібито “Зеленський, його оточення та Західні куратори, найбільше бояться завдання РФ – превентивного удару, зброєю масового ураження”.

“Саме це може поставити крапку у сьогоднішньому протистоянні, не лише з українською владою, а й усім Заходом. Який активно і вже відкрито сьогодні бере участь у воєнному конфлікті в Україні. Далі участь Заходу тільки зростатиме, а значить і жертви з обох боків збільшуватимуться в геометричній прогресії. Затягується час і готуються нові кроки для заподіяння шкоди Росії”, – закликав Кива.

Він також заявив, що “грати за правилами” неможливо, бо їх нібито “Захід написав у своїх інтересах і лише для того, щоб ефективніше можна було вас знищити”. 

Кива також назвав Зеленського “терористом”, з яким “не можна вести перемовини”. 

Схожі повідомлення

Сутенер із Західної Європи встиг завербувати 5 українок для сексуальної експлуатації за кордоном. І крапка — його викрили львівські правоохоронці

admin3

Два львівських університети потрапили до топ- 10 найкращих в Україні

admin3

На Львівщині правоохоронці затримали двох “ухилянтів” з Одеси та Дніпра

admin3

Захворювання хребта: як визначити і коли починати лікування

admin

8-річний львівський волонтер Юрій Напора , який співаючи вулицями міста зібрав на потреби ЗСУ понад 1 млн грн, на матчі “Руху” із ужгородським “Минаєм” виконав на “Арені Львів” гімн України

admin3

Гідроізоляція підлоги в офісному приміщенні: інноваційні рішення за допомогою Hyperdesmo

admin