16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Безпрецедентний вчинок: 14 гравців і тренери МФК «Прикарпаття» вступили до лав ЗСУ

Натепер це, очевидно, прецедент у вітчизняному футболі , коли 24 лютого 2022 року рф розпочала ширкомасшабне вторгнення військ в Україну з метою знищення нашої держави та українців.

Зокрема, на сайті ФК “Прикарпаття”: https://fc.if.ua/ опубліковано інформацію про те, що основна команда Першої ліги  МФК “Прикарпаття” майже у повному складі стала до лав Збройних сил України.

14 футболістів і тренери  івано-франківського клубу склали присягу на вірність українському народові.

– Був страх не те що служити, був страх не заважати, бо тут професіонали своєї справи. Вони добре знають, чим займатися. Це як взяти в професійну команду футболіста з району, він лише заважатиме. Це так само як і взяти футболіста в армію, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало – не бути тягарем.

Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас будуть поступово готувати, дадуть ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми прийняли рішення і вступили в ЗСУ. Нас вже познайомили з автоматом: навчили розбирати, чистити та стріляти. Все поступово. Заходимо в караул, несемо службу, – розповів капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра.

– Я дуже вдячний команді, її гравцям та тренерам, які склали присягу. Це важливий момент в історії українського футболу та приклад всьому світу. Українська футбольна спільнота разом з нашою армією. Важливо, щоб це об’єднання країни привело до впевненої перемоги над рашизмом, – зазначив президент УАФ Андрій Павелко.

– Якщо колись виникне ідея створення військової збірної України, то кістяк вже є.
– Так. Це може бути команда ЗСУ, яка складалася б з усіх хлопців, які боронять зараз нашу країну. Мабуть, така команда була б найбільш популярною серед наших вболівальників.

Схожі повідомлення

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

admin3

Новий церковний календар – дати і свята

admin2

Розкішна прикраса кожного свята – квіти з доставкою

admin

«Ми єдині! Ми українці!»: Стрий з офіційним візитом відвідала делегація голів територіальних громад Сумщини

admin3

Як вибрати паперові пакети? Які пакети бувають і чим відрізняються?

admin

5 популярних IT-професій у Львові

admin

Залишити коментар