16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

26 та 27 березня у Львові затримано 2-х осіб за підозрою у крадіжках

28 березня 2022 року.

За минулі вихідні у Львові поліцейські затримали двох зловмисників за підозрою у крадіжці товару з магазинів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУ НП України у Львівській області

За скоєне їм загрожує покарання – до восьми років позбавлення волі.26 березня близько 12.00 мешканець Львова віком 49 років вчинив крадіжку товару на суму майже півтори тисячі гривень з одного з магазинів, розташованого на вулиці Залізничній у Львові. Ще одна крадіжка сталась 27 березня близько 16.30 в одному з торгівельних центрів на вулиці Кульпарківській. Там раніше судимий 31-річний львів’янин заволодів товаром на суму близько тисячі гривень та намагався втекти.В обидвох випадках співробітники відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 затримали зловмисників у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере їм запобіжні заходи.Слідчі територіального підрозділу поліції за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури повідомили затриманим про підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.Досудові розслідування тривають.

Нагадуємо – на початку березня Верховною Радою України внесено зміни та доповнення до ст.185 (Крадіжка), ст.186 (Грабіж), ст.187 (Розбій), ст.189 (Вимагання), ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заподіяння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, згідно з якими ці діяння в умовах воєнного або надзвичайного стану будуть кваліфікуватися за ч.4 та передбачатимуть максимальні покарання. Також посилено відповідальність за мародерство – за скоєння цього злочину в умовах воєнного часу передбачена відповідальність – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Схожі повідомлення

Таких, як Медведчук треба просто “ставити до стінки” – Дмитро Ярош

admin1

Як Різдво Христове надає сенсу Новому рокові?

admin3

Сьогодні вночі у квартирі у м. Рава – Руська виникла пожежа: власник отримав важкі опіки, а його знайома загинула

admin3

12 осіб -жертви пожеж в останній день 2021-го

admin2

Львів‘янка Анастасія Німець, чернігівчанка Олена Костевич та рівнянка Оксана Ковальчук здобули «золото» на етапі Кубка світу з кульової стрільби!

admin3

Про українців, росіян та інші народи. Екскурс у прадавню історію

admin3