16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Вітаємо педагогів Новороздільського  закладу дошкільної освіти «Берізка»  із здобуттям I місця на Всеукраїнському конкурсі “Освіта України 2026”!

Поштовхом до участі ЗДО «Берізка» у престижному освітянському конкурсі стало  проходження працівниками дошкільного закладу  за скеруванням міського відділу освіти Новороздільської міської ради навчальних курсів у період з 08.08.2025  по 21.11.2025 навчального часу 48 годин. Навчання відбувалося у вишкільному таборі однієї з військових частин. Після завершення навчальних курсів ми розробили заняття  для дітей дошкільного віку на актуально важливу тему: “Не чіпай – відійди!».  Заняття розробили та провели: асистент вихователя – Гринус Тетяна Іванівна, вихователь – методист, вихователь – Бурич Оксана Олегівна,  практичний психолог, вихователь – Лукачик О.І., вихователь – Іваник  Наталія Іванівна. Метою заняття стало формування у малюків навичок безпечної поведінки, вміння розпізнавати небезпечні ситуації та правильно на них реагувати.

У встановлений термін ми подали нашу розробку на Всеукраїнський конкурс “Освіта України 2026” і з нетерпінням та, зізнаємося, хвилюванням, очікували його завершення та вердикту поважного журі.

 І ось з радістю ділимося підсумковим  результатом конкурсу – наше заняття “Не чіпай – відійди!»   здобуло I місце! Це велике досягнення і водночас підтвердження того, що важливі теми можна і треба доносити дітям доступно, цікаво та ефективно.

Особливо дякуємо військовим за проведені курси! Ваша відданість, професіоналізм і готовність ділитися  знаннями – безцінні. Завдяки Вам ми стали більш підготовленими до викликів сьогодення!

Орися ЛУКАЧИК, Оксана БУРИЧ, Тетяна ГРИНУС, Наталія ІВАНИК

Схожі повідомлення

Юна новороздільчанка – срібна призерка чемпіонату України з волейболу

admin2

Оперативно про COVID-19 на Львівщині за добу 31.03.2021

admin3

Благодійний концерт – “Музика заради життя”

admin2

Резиденція святого Миколая гостинно відчинила двері для дітей, де їх вислуховував та обдаровував Добрий Угодник

admin3

Десятикласник ЗЗСО №2 Марко ЛЯЛЮК здобув третє місце у ІІІ етапі Всеукраїнської уцчнівської олімпіади з інформатики!

admin3

Більше змагань – більше досвіду: дитяча команда ФК “Новий Розділ” 2017 р. н. взяла участь в турнірі Kulykiv Cup

admin3