16.5 C
Lviv
24.05.2024
Новороздільська ОТГ

Різдвяне диво – стараннями професійних новороздільських медиків

Люди в білих халатах…недарма їх часто порівнюють з ангелами, котрі, також у білих шатах, приходять на підтримку у найскладніші моменти.

Такий собі ліричний вступ до цілком реальної історії – історії, яка підтверджує високий професіоналізм лікарів Новороздільської міської лікарні, зокрема, її гінекологічно-пологового відділення, їх людяність, дбайливість і дійсно вчасно наданий дар порятунку життя молодої пацієнтки.

Молода дівчина поступила в лікарню вакурат напередодні Святвечора – 6 січня приблизно опівдні. Складна ситуація, яка грозила сильною крововтратою. Ні відкладати, ні тим паче намагатися у такому стані кудись добиратися (до того ж Львова) було “смерті подібно” (але це не просто високі слова, це реалії медичного діагнозу). Тож в запасі, після огляду і встановленого діагнозу, було хвилин 20. І за цей короткий термін лікарі-гінекологи Катерина Шиманська і Юрій Титинюк усе успішно підготували і вчасно та успішно провели необхідну операцію.

Усі Різдвяні свята молода і вдячна пацієнтка провела у лікарні. Щодня навідувалися оперуючі лікарі. Та й персонал відділення – надзвичайно щирі, приємні люди і досвідчені медики, тож Різдвяне диво сповна проявилося у житті Маргарити Чернової. До речі, і дівчина, і її сім’я з числа внутрішньо переміщених осіб. З Києва, а до нашого міста їх закинули, зрозуміло, воєнні лихоліття.

Втім, і пацієнтка, і її родина надзвичайно вдячні долі, що потрапили саме до Нового Роздолу. Що саме у Новороздільській лікарні опинилися у складний час. Бо і уважність та людяність медичного персоналу, і чистота та спокій у відділеннях їх дуже приємно вразили. А особливо – професійність лікарів, адже десь навіть, несміливо згадували, сумнівалися у можливості місцевих, периферійних, як на думку столичних мешканців, ескулапів. Тож високо оцінили рівень отриманої медичної допомоги і рівень міської лікарні загалом. Врятоване життя молодої жінки – це ж найвища оцінка! Знай наших, так і хочеться сказати! І цінуймо наших лікарів.

Схожі повідомлення

Заходи до 70-річчя Нового Роздолу

admin2

Фірмовий мед, «тарантовані» коні, конопляні полотна та водні подорожі до Одеси – ЕКОНОМІКА РОЗДОЛУ при Жевуських

admin3

Новий Розділ: графік відключення електроенергії на 26 грудня 

admin2

Нашій дорогій класній керівничці (Матусі) Валентині Пантелеївні КОСІВ – від учнів колишнього, уже дорослого класу 1989 року випуску!

admin3

Максим Козицький відвідав завод, який знайшов виходи із патових ситуацій з постачанням

admin2

Всеукраїнський фестиваль хореографії у Новому Роздолі і переможці

admin2

Залишити коментар