16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Різдвяне диво – стараннями професійних новороздільських медиків

Люди в білих халатах…недарма їх часто порівнюють з ангелами, котрі, також у білих шатах, приходять на підтримку у найскладніші моменти.

Такий собі ліричний вступ до цілком реальної історії – історії, яка підтверджує високий професіоналізм лікарів Новороздільської міської лікарні, зокрема, її гінекологічно-пологового відділення, їх людяність, дбайливість і дійсно вчасно наданий дар порятунку життя молодої пацієнтки.

Молода дівчина поступила в лікарню вакурат напередодні Святвечора – 6 січня приблизно опівдні. Складна ситуація, яка грозила сильною крововтратою. Ні відкладати, ні тим паче намагатися у такому стані кудись добиратися (до того ж Львова) було “смерті подібно” (але це не просто високі слова, це реалії медичного діагнозу). Тож в запасі, після огляду і встановленого діагнозу, було хвилин 20. І за цей короткий термін лікарі-гінекологи Катерина Шиманська і Юрій Титинюк усе успішно підготували і вчасно та успішно провели необхідну операцію.

Усі Різдвяні свята молода і вдячна пацієнтка провела у лікарні. Щодня навідувалися оперуючі лікарі. Та й персонал відділення – надзвичайно щирі, приємні люди і досвідчені медики, тож Різдвяне диво сповна проявилося у житті Маргарити Чернової. До речі, і дівчина, і її сім’я з числа внутрішньо переміщених осіб. З Києва, а до нашого міста їх закинули, зрозуміло, воєнні лихоліття.

Втім, і пацієнтка, і її родина надзвичайно вдячні долі, що потрапили саме до Нового Роздолу. Що саме у Новороздільській лікарні опинилися у складний час. Бо і уважність та людяність медичного персоналу, і чистота та спокій у відділеннях їх дуже приємно вразили. А особливо – професійність лікарів, адже десь навіть, несміливо згадували, сумнівалися у можливості місцевих, периферійних, як на думку столичних мешканців, ескулапів. Тож високо оцінили рівень отриманої медичної допомоги і рівень міської лікарні загалом. Врятоване життя молодої жінки – це ж найвища оцінка! Знай наших, так і хочеться сказати! І цінуймо наших лікарів.

Схожі повідомлення

Наступного тижня різко похолоднішає: Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ до морозів готові – у квартирах мешканців міст буде тепло!

admin3

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на СІЧЕНЬ і яка ГРУПА

admin2

Новороздільська комісія з ТЕБ та НС: щоранку о 10.00 Гімн України і комендантська година

admin2

Осу!!! Жоден каратист “Кейко” не залишився без нагороди

admin2

80-річний Геннадій Печенюк – очолив рейтинг УАТ за перемоги у велоперегонах за 2020-й рік у категорії «75 +»!

admin3

Настільний теніс: в Жовкві наші хлопці – початківці пройшли добрий гарт, а дівчата– посіли 3-тє загальнокомандне місце

admin3

Залишити коментар