16.5 C
Lviv
19.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Друге коло Першої ліги з футболу ФК”Новий Розділ” розпочав з красивої гостьової перемеги над ФК “Миколаїв-2” з рахунком 3:1!

По завешенні сьогоднішнього матчу на стадіоні у Миколаєві мимовлі пригадалося прислів’я “Добрий початок – половина справи”. Одне слово, дуже важлива перемога новороздільців, котра додає гравцям як мотивацію на наступний, 13 -й тур другого кола Чемпіонату Львівської області серед команд І ліги, так і підсилює амібіції тренерського штабу ФК “Новий РОзділ”, який очолює Андрій Гарапцьо, якнайуспішніше виступити у сезоні – 2025, тобто стати переможцем.

Слід нагадати вболівальникам, що суперник новороздільців – ФК “Миколаїв -2” (в другому колі під такою назвою виступає ФК”Легіон”(Стільсько), який під час літньої перерви у Першій лізі уклав договір про співпрацю з ФК “Миколаїв”) – минулого тижня успішно дебютував у другому колі , здобувши 2 серпня виїзну перемогу у перенесеному (згідно з рішенням Львівської Асоціації футболу) матчі 16 туру з ДЮФА “Динамо” Львів з рахунком 2:0. Тому, без сумніву, у матчі з ФК “Новий Розділ” у Миколаєві прагнув перемоги.

Утім, новороздільці перекреслили плани господарів, тричі “розписавшись” голами у ворота суперника (автор усіх голів – Юрій МУЗИКА), натомість пропустивши одного гола.

Відтак наша команда і надалі очолює турнірну таблицю Першої ліги. Вітаємо!

Схожі повідомлення

До Дня матері: сьогодні ми мали честь організувати поїздку для матерів загиблих Героїв Новороздільської громади до Львова, де вони відвідали Шевченківський гай — місце, що зберігає душу нашого народу.

admin3

Blockbuster cinema Новий Розділ (у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

Палац Лянцкоронських: величне минуле і сумне сьогодення…

admin2

Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак  пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не організує для процедур тепле приміщення?

admin3

Звернення бійців 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського

admin3

Наші, роздільські! Ірина Фольта, медик батальйону особливого призначення “Карна” Нацгвардії, кавалерка Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, рятує тих, хто рятує всіх нас!

admin3