16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Завтра, у середу, 23 липня, о 13.00 на Алеї Героїв в м.Новий Розділ зутрічатимемо загиблого героя МАНЬКОВСЬКОГО ІГОРЯ БОГДАНОВИЧА

Про це йдеться у скорботному повідомленні міськогого голови Новороздільської гриомади Ярини ЯЦЕНКО на офіційній сторінці у Facebook:

Дорога громадо, завтра (середа, 23.07.2025року) о 13.00 на Алеї Героїв в м.Новий Розділ зутрічатимемо загиблого героя МАНЬКОВСЬКОГО ІГОРЯ БОГДАНОВИЧА.

Воїн 1989 р.н., мешканець села Бориничі Ходорівської громади. Свою юність, навчання у професійно-технічному закладі провів у Новому Роздолі.

Служив стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу. Своє бойове завдання виконував поблизу населеного пункту Воздвиженка на Донеччині. Його життя трагічно обірвалося 13 листопада 2024 року внаслідок удару ворожого FPV-дрона. Понад пів року Ігор вважався зниклим безвісти. На жаль, 17 липня 2025 року після завершення процедури ДНК-експертизи офіційно підтверджено — воїн загинув, боронячи українську землю.

Поховають Героя у рідному селі Бориничі. Кортеж із тілом загиблого проходитиме через Новий Розділ, де на Алеї Героїв громада зустріне воїна і вшанує його пам’ять молитвою.

Від імені всієї громади приношу співчуття рідним і близьким загиблого.

Світла пам’ять Герою!

Прошу завтра всіх вийти віддати належну шану полеглому!

Схожі повідомлення

Навчання для ветеранів війни. Звертайтеся!

admin2

Кубок Львівщини з футболу, сезон – 2024: ФК “Новий Розділ” розгромив на виїзді ФК “Буг”(Буськ) – 3:0! У 1/8-й фіналу нашим суперником буде ФК “Корміл”(Яворів)

admin3

Відбулося вшанування директора Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. Олега Рудницького Михайла Рудницького з нагоди 75-річчя з дня народження Маестро

admin3

Коли у Новий Розділ приїхала мобільна станція забору крові, багато наших колег, не вагаючись, вирішили стати донорами

admin3

Процес підготовки до зими ТЕЦу перевірили у Новому Роздолі

admin2

Новороздільська школа мистецтв імені Олега Рудницького – естетика у всьому

admin2