16.5 C
Lviv
28.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У Новому Роздолі вшанували пам’ять українського генія Тараса Шевченка

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільська міська рада” у Facebook:

9 березня 2025 року відбулося вшанування пам’яті Тараса Шевченка – символа нескореного українського духу, пророка нації, голосу, що крізь віки закликає боротися за правду, свободу та незалежність.

Громада міста зібралась біля пам’ятника Шевченку, щоб віддати шану за його безсмертну спадщину. До пам`ятника поклали квіти – як символ поваги та вдячності.

Під час заходу звучали пісні на вірші Кобзаря. Творчість Тараса Шевченка – це заклик до боротьби, до єдності, до національної гідності. Його слова звучать сьогодні, коли українці вкотре відстоюють свою свободу у війні проти загарбників. Він закликав нас не коритися, не скорятися, а боротися до перемоги.

Міський голова Ярина Яценко у своєму виступі наголосила: “Шевченкове слово стало дороговказом для всієї нації. Його заповіт – боротися за правду та свободу – сьогодні як ніколи актуальний.»

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за Україну.

Шевченкове слово – це вогонь, що горить у наших серцях. Його дух – незламний, його правда – непохитна. Ми пам’ятаємо! Ми боремося! Ми переможемо!

Схожі повідомлення

Світлій пам’яті Степана Кубіва, який сприяв спорудженню у селищі Розділ пам’ятника відомому історику Івану – Мар’яну Кревецькому

admin3

Усі школи України – “заміновано”

admin2

Як лікує хворих людей Миколаївський ртцк (Львівська область)

admin3

Я колись до вас повЕрнуся…

admin3

Звернення до мешканців міста!

admin3

Палац Лянцкоронського має нового “господаря”

admin2