16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

5 годин ремонтники «Енергії» у поті чола ліквідували порив на водоводі. І зробили все можливе, аби відновити водопостачання

Швидше за все, коли новороздільці читають вказаний тест, у їхніх домівках ( і загалом всюди у місті) вже є вода. І слава Богу!

Бо сьогодні  вранці, 26 квітня, трапився серйозний форсмажор –  порив водогінної  труби   у районі крайніх від вулиці Чорновола міських гаражів, що  побіля узлісся. Відтак у  Новому  Роздолі поступово  припинилася подача води.

 Можна собі уявити і розпач, і, звичайно, обурення містян, які цього дня отримали такий «сюрприз». Зрештою, у соцмережах  емоційні  коментарі з цього приводу, як мовиться, зашкалюють. Акцент критики, окрім іншого,  був сфокусований на наріканні на керівництво ТзОВ «Енергія – Новий Розділ», мовляв, чому воно заздалегідь не попередило містян про відключення води через необхідність проведення ремонтних робіт на лінії пориву.

Виявляється, що цьому є логічне пояснення і, мабуть, прочитавши нижчеподаний коментар про інцидент начальника виробничого відділу ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» Андрія МАКАРЧУКА (на фото), містяни погодяться із наведеними аргументами:

-Отже, чому сьогодні сталася така прикрість для новороздільців, які наполегливо запитують: чому про припинення подачі води не повідомили ще вчора або ж навіть позавчора? По – перше,  порив  труби діаметром 400 мм імовірно трапився у неділю, 25 квітня. Цього дня падав дощ і аварії не було помітно. А коли стемніло – і поготів. Одне слово, у понеділок вранці  остаточно з’ясувалося, що у вказаному місці водогону прорвало трубу. На оперативній виробничій нараді трудового колективу «Водоканалу», де був присутній головний інженер ТзОВ «Енергія Новий Розділ» Василь Халак,  прийнято рішення: припинити подачу води у місто з водозабору сьогодні ж, аби чимшвидше ліквідувати порив. Тому ми свідомо вирішили  не затрачаючи часу на  попередження про це містян через відповідну процедуру повідомлення, оскільки це призвело б до втрати дорогоцінних годин, необхідних для проведення ремонтних робіт. Хоча, про припинення подачі води повідомили мешканців міста у Фейсбуці . Це було, якщо не помиляюся,  по 9-ій ранку. Також обдзвонили всі дитячі садочки,  міську раду, крупні міські підприємства, в тому числі хлібопекарню. Звісно, дали доручення диспетчеру  нашого підприємства, щоб він повідомляв, відповідаючи на телефонні дзвінки мешканців,  про причину припинення подачі води та причину форсмажору. І обов’язково уточнював, що водопостачання буде відновлене сьогодні ж, до 17.00 год. 

Оперативно туди було скеровано наших  ремонтників і техніку – екскаватор, помпу зварювальні апарати, – аби у максимально стислі строки і розкопати ділянку, де трапився порив, і «залатати» трубу. Паралельно припилили подачу води у місто із водозабору на так званому Другому підйомі. Під час огляду з’ясували, що порив  на правій нитці водогінної труботраси  стався через її зношеність.

Далі працівники, як могли швидко, просушили місце пориву і невдовзі ліквідували порив. Власне, ремонтники безперебійно працювали 5 годин. Втомилися відчутно, але «залатали» місце пориву. Так що, думаю, що вода буде подана у місто ще перед 17-ою.

-Як споживач, однозначно скажу: «Молодці!». Але краще було б, аби працівники «Енергії» частіше здійснювали профілактичний огляд водогінних трас, аби уникнути надалі від схожих несподіванок та ще й напередодні Великодня. До речі, кажуть, що виявлено ще декілька поривів?

-Щодо першого Вашого побажання погоджуюся, але водночас поінформую, що планах підприємства було передбачено ремонт вказаного водогону.Щодо другої частини запитання: так, вчора і сьогодні виявлено пориви на водогоні у районі вул. Чорновола,12 та проспекта Шевченка,22. Щоправда, вони незначні, тож і з ними все буде гаразд.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Військові хірурги роблять дива. Один з них – новорозділець

admin2

ТОВ “Нафтогаз Тепло”: у Новому Роздолі та Новояворівську розпочато роботу CallCenter

admin3

На благодійному ярмарку з нагоди першої річниці заснування АФ “Розділля” для 8-го окремого батальйону Аратта імені Андрія Гергерта УДА зібрано понад 26 тис. грн

admin3

Календар українця – ЛИСТОПАД

admin2

Жінка, яка…

admin3

Ірина КРАВЕЦЬ: «Потенційні переможці конкурсу проєктів місцевих ініціатив стануть відомі після 14 квітня ц.р.»

admin3

Залишити коментар