16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

У міській бібліотеці відбулася презентація книги “Дейнеки: від історії роду до історії народу”

Презентація книги “Дейнеки: від історії роду до історії народу” – це велика родинна та мистецька зустріч (до речі, біографія окремих представників цієї славної родини у певний період була тісно пов”язана з Новим Роздолом).

Про цікавий, непересічний захід йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільська міська бібіліотека для дорослих” у Фейсбуці.

Автор книги Марія Швед, професор кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету та її сестра Христина Соболь (Дейнека), доктор технічних наук, професор Академії будівництва України, завідувачка кафедри автомобільних доріг і мостів Національного університету “Львівська політехніка” розповідали про історію родини Дейнеків та про капелу бандуристів “Дністер” якою керували брати Богдан та Роман Жеплинські. Слова представників славної родини капелян-бандуристів, однокласників та гостей дійства склали гарне панно зустрічі напередодні 70-річчя м. Нового Роздолу.

Звучання бандури – це голос душі. Пісні у виконанні Наталії Гарбаж та Ірини Синенько, дуету бандуристів, викладачів Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О. Рудницького були чудовим дарунком. Святково та щемливо звучали пісні у виконанні народного фольклорного ансамблю Джерело» (кер. І. Жигаль).

Кожне родинне дерево має своє життя, своє коріння, своє гілля, що живе під сонцем, живиться благодаттю дощів, шепотить із вітрами та зимує, аби весною знову запалити свічки білого цвіту, мов надію, мов віру, мов велику сердечну любов. Бажаємо родині Дейнеків з роси і води, а ще миру в рідному домі!

Схожі повідомлення

Вітаємо з  нагородою особисто від Президента Зеленського, славний земляче  –  вправний воїне  Миколо Недєльський, друже «Нєдєля», «Дядя Коля»!

admin3

Війна. Толока. Спогади. Рік по тому….

admin2

Проклятий ковід: 23-річна вагітна мешканка Миколаєва відійшла у засвіти…

admin2

Звіт фракції ПП «ВАРТА» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рр.

admin2

Допомоги потребує побитий 21 вересня біля “китайської стіни” юнак

admin2

1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста – 24: ФК “Новий Розділ” поступився у серії післяматчевих пенальті СК “Нафтовик” (Борислав) з рахунком 1:3

admin3

Залишити коментар