16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

У міській бібліотеці відбулася презентація книги “Дейнеки: від історії роду до історії народу”

Презентація книги “Дейнеки: від історії роду до історії народу” – це велика родинна та мистецька зустріч (до речі, біографія окремих представників цієї славної родини у певний період була тісно пов”язана з Новим Роздолом).

Про цікавий, непересічний захід йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільська міська бібіліотека для дорослих” у Фейсбуці.

Автор книги Марія Швед, професор кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету та її сестра Христина Соболь (Дейнека), доктор технічних наук, професор Академії будівництва України, завідувачка кафедри автомобільних доріг і мостів Національного університету “Львівська політехніка” розповідали про історію родини Дейнеків та про капелу бандуристів “Дністер” якою керували брати Богдан та Роман Жеплинські. Слова представників славної родини капелян-бандуристів, однокласників та гостей дійства склали гарне панно зустрічі напередодні 70-річчя м. Нового Роздолу.

Звучання бандури – це голос душі. Пісні у виконанні Наталії Гарбаж та Ірини Синенько, дуету бандуристів, викладачів Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О. Рудницького були чудовим дарунком. Святково та щемливо звучали пісні у виконанні народного фольклорного ансамблю Джерело» (кер. І. Жигаль).

Кожне родинне дерево має своє життя, своє коріння, своє гілля, що живе під сонцем, живиться благодаттю дощів, шепотить із вітрами та зимує, аби весною знову запалити свічки білого цвіту, мов надію, мов віру, мов велику сердечну любов. Бажаємо родині Дейнеків з роси і води, а ще миру в рідному домі!

Схожі повідомлення

Новороздільська громада пошановувала матерів

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 15 грудня 2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

День Матері у Новороздільській громаді – смт. Розділ

admin2

ФК “Новий Розділ”: представлення команди у сезоні – 2023

admin3

Хворих з Херсонщини прийняла Новороздільська міська лікарня

admin2

Від сьогодні, 21 серпня, мощі святого священномученика Йосафата – перебуватимуть у церкві одноіменної Новороздільської парафії УГКЦ!

admin3

Залишити коментар