16.5 C
Lviv
30.05.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Правоохоронці затримали 29-річного зловмисника, який вчинив напад на поліцейського у Стрийському районі

Про інцидент йдеться у повідомленні на сторінці “Поліція Львівської області” у Facebook:

Підозрюваному – 29-річному жителю міста Стрий, який завдав правоохоронцю тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов’язків, загрожує покарання – обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Подія сталась 16 лютого близько 20.30 в одному з сіл Стрийського району, куди поліцейські екіпажу відділу реагування патрульної поліції Стрийського районного управління поліції прибули на виклик у службовому автомобілі. Під час опрацювання матеріалів до правоохоронців підійшов нетверезий чоловік та несподівано завдав одному з поліцейських удару головою в обличчя, спричинивши тілесні ушкодження.

Зловмисник – 29-річний житель міста Стрий, був затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі Стрийського районного управління поліції повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального процесуального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування триває, суд обрав підозрюваному запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.

Схожі повідомлення

У Миколаєві та Дрогобичі відбулися перші навчальні етапі проєкту «Рада твого району»

admin3

Воїн із Стрийщини, уродженець м. Миколаїв заступник командира “Азову” Святослав Паламар отримав нагороду від Президента

admin3

На Дрогобиччині – 2-місячний карантин

admin2

Напружена ситуація на Донбасі

admin2

У Стрию поліцейські оперативно викрили зловмисника за підозрою у крадіжці пожертв для військовослужбовців ЗСУ

admin3

У жінки конфіскують Lexus за їзду у нетверезому стані

admin2