16.5 C
Lviv
22.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Сьогодні у Новому Роздолі відбудеться завзятий матч за вихід у 1/4 фіналу Кубка Львівської Області – 2024 між ФК “Легіон” (Стільсько) та ФК “Миколаїв”

Що й казати, не тільки вболівальники зі Стільська, а й новороздільські, з нетерпінням очікують 14-ої години, коли на стадіоні “Галичина” розпочнеться футбольна битва 1/8-ї фіналу між командами, які є близькими географічно сусідами. Звісно, за статусом у обласному футболі миколаївці мають перевагу над стільськими суперниками. Адже ФК “Миколаїв” – цьогорічний чемпіон прем’єр – ліги Чемпіонату Львівської області. Натомість ФК “Легіон (Стільсько) у сезоні -2024 теж здобув низку вагомих регалій – команда, яку очолює головний тренер Василь Дабіжа та за яку виступають деякі вихованці новороздільського футболу, володар Кубка Весни та переможець Третьої ліги обласної першості.

Так що сьогодні зійдуться амбітні і вмотивовані суперники, тож матч обіціяє бути “гарячим”.

Нагадаємо, шо натепер путівки до чвертьфіналу вже здобули ФК «П’ятничани», новояворівський «Гірник», ФК «Мостиська», ЛСК «Погонь» (Львів), ФК «Жовква» та ФК «Новий Розділ».

Схожі повідомлення

На війні загинув Герой з Миколаєва

admin2

Газові балони і небезпека: сезон пожеж і трагедій розпочався?

admin2

Військовий вишкіл пам’яті “вісникроздільця” Василя Кіндрацького

admin2

Болюча втрата Турківщини: батьки залишились без обох синів

admin2

У с. Підгірці Стрийського району вогнеборці ліквідували займання автомобіля

admin3

18 січня поблизу с. Пісочна Стрийського району вантажівка на смерть збила пішохода

admin3