16.5 C
Lviv
07.12.2023
Стрийщина

Релоковані підприємства на Стрийщині: перший досвід

Більшість підприємств, які евакуювались з гарячих точок, планують залишатися на Львівщині та вже мають ідеї щодо розширення своєї діяльності ✅

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА (ОВА) з посиланням на офіційну інформацію департаменту економічної політики, налагодити виробничий процес, логістику, збут, сформувати нову команду, отримати доступ до оборотних коштів – це ті проблеми з якими зіштовхуються підприємства, що переїхали із зони бойових дій.

В області діє Програма підтримки бізнесу на час воєнного стану яка дає можливість релокованим підприємствам отримати безповоротну фінансову допомогу від Львівська обласна державна адміністрація

Саме тому наприкінці минулого тижня з робочим візитом релоковані підприємства у Стрийському районі (на фото) відвідав начальник управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики Орест Гринів. Зокрема, було проговорено програму безповоротної фінансової підтримки від Львівська обласна державна адміністрація, можливості для експорту продукції та розширення діяльності на Львівщині. Під час зустрічей з працівниками релокованих підприємств О. Гринів поінформував і про можливості, якими може скористатися бізнес, а також можливості для експорту продукції, кредитування, бронювання працівників.

Більшість підприємств не лише планують залишатись працювати у Львівській області на тривалий час, але й вже мають проекти розширення своєї діяльності,а це додаткові робочі місця та надходження до місцевих бюджетів. Працюємо потужно, разом до перемоги!

Нагадаємо, що в межах Програми виробниче підприємство яке релокувалось може отримати 100 тис гривень

• Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше ніж 20 нових робочих місць.

Схожі повідомлення

На Львівщині вперше нагородили молодих “тренерів року»

admin2

На Стрийщині загорівся MAN

admin2

Стрийський район: на горі«Високий Верх» перекинувся автомобіль з туристами

admin3

Крупське – мальовничі місця для фотосесій, відпочинку, наснаги

admin2

Двоє діток потрапили до лікарні через укуси змій

admin2

На Дрогобиччині застілля скінчилося вбивством

admin2

Залишити коментар