16.5 C
Lviv
15.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Делегація Херсонської ОВА відвідала Новороздільську громаду і висловила Берездівецькому старості Дмитру Сапизі та міському голові Ярині Яценко щиру подяку за надану гуманітарну допомогу

Про це йдеться у сьогоднішньому вечірньому повідомленні  Yaroslav Pashko на сторінці Herson Herson y Facebook:

  Доброго вечора! Слава Україні! У рамках проекту ” ВІЛЬНІ РАЗОМ” Львівщину відвідав радник та помічник голови Херсонської ОВА Андрій Пасічник ,мали нагоду відвідати Новороздільську ОТГ ,а саме Берездівецьку старостинську громаду, яка від початку повномаштабного вторгнення допомагає Херсонцям та Херсонщині гуманітарною допомогою громадам та ВПО, чергова допомога знову вирушає на Херсонщину .

Велике дякуємо старості Дмитру Сапизі та міському голові Ярині Яценко, а також всім причетним за плідну співпрацю! Все буде Україна! Рухаємося до перемоги!

Схожі повідомлення

Новороздільська лікарня увійшла до складу лікарень спроможної мережі закладів охорони здоров’я Львівщини

admin3

Адреси пунктів “Незламності” у Новороздільській громаді

admin3

“Врятувати від забуття!”

admin3

Тусовка пам’яткоохоронців у палаці Лянцкоронських

admin2

Свято Олімпійського Прапора і видатні спортсмени у Новому Роздолі

admin2

Подарунок-реаномобіль від іспанських новороздільців

admin2