16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Ще одна волейбольна “зірка” Нового Роздолу

Івано-Франківський коледж фізичного виховання започаткував розповіді про студентів, які ще рік тому були школярами, а зараз – першокурсники коледжу фізичного виховання. І наша перша розповідь – про Юлію ГРИГОРАЩУК, студентку 14 групи, срібну призерку чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед дівчат 2007 року народження. Юлія народилася у місті Новий Розділ Львівської області. Уже з шести років вона почала займатися волейболом. “Уся наша сім’я дуже спортивна, – розповідає дівчина. – До занять волейболом спонукала мене моя мама. Вона сама волейболістка. Постійно виступала за різні команди, а зараз працює тренером в спортивній школі”.

Ще під час навчання в школі Юля виступала за збірну команду школярів міста та області, здобула перший розряд серед дорослих. “Поступити в коледж було більше моє бажання, ніж мами. Я знала, що в Івано-Франківську є команда “Олімпія – ДЮСШ-2”, яка виступає в першій лізі, і мені захотілося спробувати потрапити до неї. Після перегляду тренер “Олімпії -ДЮСШ-2″ сказав, що він був би радий бачити мене в команді”. Склавши вступні іспити, Юлія з першого вересня 2022 року стала студенткою Івано-Франківського коледжу фізичного виховання: “Мені подобається навчатися в коледжі, – каже студентка. – я подружила зі своїми одногрупниками. У нас цікаво проходять заняття. Гарні викладачі, куратор нашої групи”.

У середині березня в манежі коледжу впродовж шести днів проходив чемпіонат України з волейболу серед дівчат 2007 року народження “Дитяча ліга”, в якому змагалися найсильніші 14 команд країни. Команда “Олімпія – ДЮСШ-2”, за яку виступала Юлія ГРИГОРАЩУК, здобула п’ять перемог над спортсменками з Рівного, Києва, Білої Церкви, Чернівців і Полтави, але у фіналі поступилася юним волейболісткам із калинівської ДЮСШ, що на Вінниччині, і здобула срібні медалі чемпіонату. –

“Ми, напевно, просто “перегоріли”, – ділиться своїми думками про цей вирішальний поєдинок студентка. – Ми досить легко виграли всі попередні матчі. Всі хотіли грати, перемагати, але програли на своїх помилках…”

Після чемпіонату Юля разом із командою представляла Україну на міжнародному турнірі в Італії. Три перемоги і одна поразка – такий результат виступу українських волейболісток на цьому престижному турнірі. Своє майбутнє Юлія Григоращук мріє пов’язати із спортом. Виступати за команду майстрів. Зараз у неї є всі умови для того, щоб її мрія стала дійсністю.

Схожі повідомлення

Нагорода з нагоди дня підприємця

admin2

Юна новороздільчанка – срібна призерка чемпіонату України з волейболу

admin2

Що не так з е-Helth? Новороздільські медики про проблеми системи і медичної реформи

admin2

Про ініціативи світлої пам”яті новороздільця Геннадія Неділька – у День захисту прав людей з інвалідністю

admin3

6 серпня, стадіон “Колос”, 17.00: КСК “Берездівці” – СКК “Крупсько”

admin3

Де не буде світла – і в наших селах

admin2

Залишити коментар