16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

5:2 : з таким рахунком ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Воля” (Братковичі). Поступ до мети триває…

Отже, сьогодні ФК “Новий Розділ” здобув чергову важливу перемогу і таким чином чіткіше вирівняв курс до поставленої у цьому футбольному сезоні мети – домогтися високого успіху у Першій лізі Чемпіонату Львівської області. Утім, судячи із сьогоднішнього матчу, який завершився з рахунком 5:2 на нашу користь( відзначилися – Валерій ДОРОШЕНКО, Ярослав ГРИЦА, Юрій ТОМАШЕВСЬКИЙ, Юрій МУЗИКА та Андрій ТРУХИМ), можна припустити, що тренерський штаб новороздільського клубу на чолі з Андрієм Гарапцьом перебуває у формуванні більш ефективної моделі гри. Більш якісної на всіх ланках, якщо висловитися однією фразою.

Характерно, що наша команда, якщо проаналізувати попередні поєдинки Чемпіонату області серед команд Першої ліги, почасти демонструє такий рівень, але, так би мовити, фрагментарно. І, що не кажи, а така концентрація у відповідальні моменти приносить позитивні плоди.

Власне, і сьогодні вболівальницька спільнота була свідком такої метаморфози. Адже наші футболісти , як кажуть, довго запрягали, поки не віднайшли ефективний алгоритм гри. І тільки після цього гра пішла на високому рівні – комбінаційному, індивідуальному. Гра наших футболістів заяскравіла видовищністю та винахідливістю. От ще б частіше вдавалося реалізувати створені гольові моменти, то це взагалі було б ідеальним втіленням зусиль тренерського штабу. Зрештою, нема сумніву, що на тренуваннях відпрацьовуються усі варіанти та моделі.

Віриться, що поступ до ефективної гри команди невдовзі досягне рівня стабільності у кожному матчі, а отже, досягнути мети у сезоні -2024 ФК “Новий Розділ” буде ще більше до снаги.

З перемогою, новороздільці!

Схожі повідомлення

Наша команда виправдала очікування новороздільців – і у красивій комбінаційній манері з рахунком 3:0 перемогла ФК “Сокіл” з с. Никонковичі. Вітаємо!

admin3

Плетіння сіток військовослужбовцям – долучайтеся!

admin2

Пожежа в Долішньому

admin2

Ярина Яценко: «Понеділкові ракетні обстріли ввели громаду у реальне відчуття жахіть війни. Ситуація продемонструвала і наші сильні сторони, і наші слабкі сторони»

admin2

“Ти сам собі країна”: в суботу у с. Берездівці спільно з гостями з Розвадова разом співали українські пісні та збирали кошти для ЗСУ !

admin3

“Нафтогаз Тепло” “поскаржився ” на Новий Розділ в антимонопольний комітет

admin2

Залишити коментар