16.5 C
Lviv
23.02.2024
Новороздільська ОТГ

8-річну новороздільчанку Вікторію відзначили на конкурсі дитячого малюнка «Збережи довкілля – розфарбуй мрію»

Слід відразу зазначити, що малюнки 8-річної Вікторії Бережняк уже не вперше і не на одному художньому конкурсі відзначає журі. відзначає не лише за художню майстерність, але й за ідеї та смислову навантаженість творчих робіт дівчинки.

Ось і цього разу Галина ЛИТВИН, виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”, відзначила малюнок Вікторії з Нового Роздолу: ” Зробити вибір з майже трьохсот п’ятдесяти малюнків – майже нереально. А саме стільки робіт ми в Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” отримали на конкурс дитячого малюнка «Збережи довкілля – розфарбуй мрію». Малюнки з різних куточків України – від Донеччини до Закарпаття, а також з Підкарпатського воєводства Польщі. І я дуже тішуся, що стільки дітей є небайдужими до теми довкілля і по-дитячому щиро переймаються тим, як зберегти природу. Вирішила і від себе відзначити малюнок, який мене особисто дуже зачепив – восьмирічна Вікторія Бережняк з Нового Роздолу на Львівщині поставила дуже слушне питання «По яку сторону хочеш бути ти?». І тут відповідь очевидна ? Там, де чисто, затишно, спокійно) Вітаю Вікторію та інших переможців конкурсу, дякую усім учасникам. Ви – молодці! І продовжую працювати, аби красивих місць у наших рідних Карпатах було якомога більше”.

Вікуся з мамою

Схожі повідомлення

Попередня доба: на Львівщині зафіксовано 600 нових випадків захворювання на COVID-19

admin3

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

10 липня – відкриття ще однієї “Копійочки” в Новому Роздолі

admin2

Вчора вирили котлован під фонтан, а сьогодні – і бруківку стелять, і сходи з фасаду МБК «Молодість» встановлюють

admin3

На нормативно грошову оцінку земель Новороздільської громади додадуть кошти з обласного бюджету

admin2

Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак  пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не організує для процедур тепле приміщення?

admin3

Залишити коментар