16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

День Матері у Новороздільській громаді – Станківці

У неділю після служби Божої біля Станківецької церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці відбулося привітання до Дня матері. Творчий концерт з піснями, віршами організували учасники гуртків Народного дому с.Тужанівці.

Хвилюючими поетичними рядками та піснями зворушили серця матерів Білоус Владислава, Пундор Божена, Михайлюк Аліна, Іваницька Дарина, Венгрович Евеліна, Нагірна Діана, Шалата Остап, Базарко Софія, Пундор Евеліна, Шалата Марія, Білоус Дарина, Манишин Софія, Опришко Анастасія, Корецька Оля. “Молитву за маму” виконала Ратич Дарина. Окремо вітання лунали для наших бабусь – Волошин Богдан, Шерстюк Назарій та Сава Ярослав подарували “Пісню про бабусю”.

На завершення юні артисти подарували квіти усім жінкам, які були присутні на святі – було приємно і радісно на душі усім: і тим маленьким діткам, котрі не оминули квіткою та усмішкою жодної мами, і жінкам, за організовану їм подяку найвищої жіночої цінності – материнства.

Схожі повідомлення

Будинок дитячої та юнацької творчості – кузня творчих кадрів

admin2

Пораненого ножем новороздільця медики вночі прооперували

admin2

Хто загубив гроші?

admin2

11 липня – приходьте на благодійний концерт у Тужанівцях

admin2

Громадська організація Центр “Тавор” як друга домівка для людей з особливими потребами, де багато обіймів, щирості, добра, бажань, мрій та віри

admin3

Конкурс директорів …стартував

admin2

Залишити коментар