16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Про місію БФ “Із янголом на плечі” у «Мобільному центру крові», а також Подяку Новороздільській громаді з нагоди Дня Донора

Про це репортеру “Вісника Розділля” повідомила волонтерка Благодійного фонду “Із янголом на плечі” Наталя Попович – Мохналь, , до речі, роздолянка, з ініціативи якої 16 травня у наше місто прибув мобільний пункт забору крові Львівського обласного центру служби крові. Нагадаємо, що цього дня кров для бійців ЗСУ задонатили 93 мешканці громади. Як зазначила Наталя Попович – Мохналь, яка з колегами з БФ “Із янголом на плечі” 16 травня надавали волонтерську допомогу тим, хто вже здав донорську кров, така кількість донорів виявилася рекордною у виїзних донаціях, які проводилися на Львівщині з початку цього року.

Власне, значний новороздільський донорський внесок на потреби ЗСУ не залишився, як кажуть, непоміченим і, очевидно, з цієї причини у п’ятницю, 14 червня, з нагоди Всесвітнього Дня Донора, який скромно відзначали у Львові дотичні до цієї важливої гуманітарної місії організації, громаду Нового Роздолу було відзначено “ПОДЯКОЮ за підтримку Благодійного фонду “Із янголом на плечі” у “Мобільному центрі крові”.

Докладніше, про завдання і діяльність БФ “Із янголом на плечі” та «Мобільний центр крові» – у повідомленні креативної команди благодійного фонду:

День Донора- 2024 Для команди нашого фонду цей день традиційно важливий приверненням уваги до потреб дітей та дорослих , що потребують допомоги у вигляді компонентів крові! Та донорський рік приніс ще одне завдання та виклики. Це знайти, привезти, та запустити роботу першого в Україні «Мобільного центру крові» на Львівщину!

Завданням було об’єднати громади сіл і містечок у бажанні зробити все можливе щоб максимально допомогти Центру крові – забезпечити на 100% потреби для військових ЗСУ, дітей з онкогематологією та інших потребуючих! * Коли вперше «Мобільний центр крові» приїжджав у громаду – він завжди викликав подив та захоплення! І завжди – бажання щоб візит цього КровоАвтобуса став систематичним!!! Обов’язково мала створитися колаборація із волонтерів Благодійного фонду «Із янголом на плечі» (які забезпечували усю координацію) , організаторів – місцевих активістів та представників влади та працівників Львівський обласний центр служби крові.

14 червня в Premier Hotel Dnister зібралися донори , волонтери фонду , представники громад Львівщини для того, щоб подякувати однодумцям за працю цього року!! * Як сказав 14 червня на традиційній зустрічі колективу БФ Із янголом на плечі з донорами та друзями голова громади м.Пустомит Олег Серняк : Прибуття «Мобільного центру крові» до нашого міста – то завжди неабияка подія!!! * А слова завідувача відділом комплектування донорських кадрів Львівський обласний центр служби крові взагалі дуже зворушили і дали розуміння важливості нашої спільної роботи. Ігор Михайлович сказав : « Мобільний центр крові» зібрав на Львівщині 21 % загальної кількості донацій від того що було отримано @Львівським обласним центром служби крові і це все завдяки великій праці небайдужих Людей!!! Без Вас , Янголи , ми б цього не зробили!!!» * Вдячні кожній громаді Львівщини , які цього року зробили все можливе для допомоги ЗСУ! Вдячні колективу Львівський обласний центр служби крові Вдячні фонду Insamlingsstiftelsen Blåljus i Samverkan І від імені директора фонду вдячний усій ініціативній групі «Золотий донор» Лариса Кісь Уляна Греділь Христина Бабенчук Ірина Островська Максим Дробот Orysia Kashuba Iryna Plakhtiy Андрій Рак Taras Maselko Христина Кровицька Наталя Попович-Мохналь за щоденну нелегку працю для того щоб добрий кровоавтобус виконував свою місію – рятувати Життя! Якщо Ви бажаєте запросити «Мобільний центр крові» у свою громаду і таким чином доєднатися до підтримки поранених військових ЗСУ та діток з онкогематологією – телефонуйте координаторці напрямку крові Благодійний фонд “Із янголом на плечі” Ларисі Кісь по номеру 0679842453 Дякуємо за фото Домініка Сукач Khrystyna Shcherba #ПершийВеликийМобільнийЦентрКрові #ТВояКровРятуєЖиття

Схожі повідомлення

Перша ліга Львівщини з футболу: ФК “Новий Розділ” зазнав поразки на виїзді від ФК “Богун” (Броди) – 2:0

admin3

Роздільська співуча зірочка

admin2

Чи є межа у правах журналіста? Думаєте є? А “журналісти” інфоскопу так не думають(((

admin3

Гранки Кути, Берездівці: батько надіслав синові – фронтовику на передову пакунок з нагоди його Дня народження!

admin3

Концерт гостей зі Старобільська – у неділю в смт. Розділ та Берездівцях

admin2

Новий Розділ – на роботу запрошують розкрійників і швачок

admin2

Залишити коментар