16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак  пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не організує для процедур тепле приміщення?

Даруйте за такий розлогий заголовок, але це тільки узагальнена форма нарікань чисельних пацієнтів на такий «сервіс» хворих мешканців громади, яким лікарі прописали процедури у кабінеті фізичної реабілітації Новороздільської лікарні, аби вони швидше одужали. Тому що кожен може додати свої нюанси.

Наприклад, Володимир Сохан минулої середи поділився з репортером своїм досвідом відвідин фізкабінету:«Вже чотири дні ходжу сюди на процедури – холод нестерпний: і в кабінеті, і в крилі, де він розташований. Дізнався, що така ситуація «тягнеться» понад два тижні, проте лікарняне керівництво чомусь не може вирішити проблему. Усі, хто приходить на процедури, як кажуть, нарікають в рукав, бо навіть в таких умовах хочуть покращити своє здоров’я. Я ж особисто вже в цьому холоді долікувався –  «старої» недуги не вилікував, проте «схопив» нову – міжреберну невралгію. Так і хочеться сказати на адресу тих, хто так довго зволікає з вирішенням проблеми із холодом у фізкабінеті, декілька «теплих» слів, та чи зарадить це справі? Тож надіюся, що невдовзі щось та вирішиться».

А ще одна пацієнтка вказаного кабінету, пані Людмила Корецька додала чергових «мазків» до  описаної вище сумної «картини»: «Насамперед, у місті ходять чутки, що у зв’язку із скороченням персоналу фізкабінет хочуть чи то скоротити, чи то згорнути. Якщо так, то було б добре, якби адміністрація лікарні поінформувала про це мешканців громади. Тут надають дуже необхідні послуги і процедури, вони прискорюють одужання, тому люди сподіваються, що він функціонуватиме і надалі.

Тепер по суті. У вівторок, 24 січня, я прийшла у фізкабінет №88  на процедури, які традиційно проводять на третьому поверсі лікарняної поліклініки. Хоча тоді погода була ще не по – справжньому зимовою, проте тут було доволі холодно. Уся черга, мабуть, з 10 осіб, так і сиділи в верхньому теплому одязі, дехто піджартовував, що у коридорі ще «квіточки», бо у кабінеті треба буде роздягнутися (декому до пояса), тож, окрім, фізпроцедури, доведеться пройти кільканадцятихвилинний курс «холодотерапії». Як би там не було, а процедуру пройшла навіть в таких умовах.

На початку цього тижня, у понеділок, 30 січня, ситуація не змінилася, тож після того, як працівниця фізкабінету надала мені чергову процедуру, я звернулася до заступниці головного лікаря з проханням пояснити, як довго такий «холодний дискомфорт» триватиме. На що почула відповідь, що у вівторок, 31 січня, фізкабінет «перенесуть» у приміщення на першому поверсі поліклініки.

Сьогодні вже 1 лютого, але, наскільки мені відомо із слів такої ж, як і я, пацієнтки, фізкабінет і надалі надає послуги на 3-му поверсі. От тільки стало набагато холодніше»…

Редакція сподівається, що до наступного виходу газети порушену мешканцями міста проблему адміністрацією лікарні буде вирішено. Слід додати, що через низку особливостей функціонування  кабінету фізичної реабілітації, насамперед, з огляду на те, що встановлене там дороговартісне медичне  обладнання та апаратура для проведення процедур пацієнтам, має обов’язково відповідати низці відповідних вимог  техніки безпеки та правил експлуатації, «перенесення кабінету» в інше тепліше приміщення не є аж такою простою справою. Утім, це вже справа фахівців. Тому не варто висувати дилетантські припущення, а найбільш логічно у цій ситуації було б почути фаховий коментар адміністрації лікарні. Пацієнти фізкабінету та і, зрештою, мешканці громади очікують, що він (коментар) буде опублікований у міській газеті вже у наступному числі газети.  

Іван БАСАРАБ

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР. У четвер, 2 лютого, фізкабінет не приймав пацієнтів. На вхідних дверях у кабінет на приклеєному аркуші містився напис : «1) одна медсестра на курсах;2) друга медсестра – на лікарняному» (див. фото). Що й не дивно, бо ж холоднеча…

Схожі повідомлення

Новий Розділ: хода випускників та святковий концерт з участю Іллі Найди

admin2

Олег БОРИСОВСЬКИЙ – в наших серцях навік

admin2

Ляльковий театр бібліотекарів – “поле популярності” рідної мови

admin2

Наступного тижня різко похолоднішає: Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ до морозів готові – у квартирах мешканців міст буде тепло!

admin3

Збір! На тепловізор – для новороздільського воїна!

admin2

Новорозділець втопився в озері с. Берездівці

admin2

Залишити коментар