Даруйте за такий розлогий заголовок, але це тільки узагальнена форма нарікань чисельних пацієнтів на такий «сервіс» хворих мешканців громади, яким лікарі прописали процедури у кабінеті фізичної реабілітації Новороздільської лікарні, аби вони швидше одужали. Тому що кожен може додати свої нюанси.
Наприклад, Володимир Сохан минулої середи поділився з репортером своїм досвідом відвідин фізкабінету:«Вже чотири дні ходжу сюди на процедури – холод нестерпний: і в кабінеті, і в крилі, де він розташований. Дізнався, що така ситуація «тягнеться» понад два тижні, проте лікарняне керівництво чомусь не може вирішити проблему. Усі, хто приходить на процедури, як кажуть, нарікають в рукав, бо навіть в таких умовах хочуть покращити своє здоров’я. Я ж особисто вже в цьому холоді долікувався – «старої» недуги не вилікував, проте «схопив» нову – міжреберну невралгію. Так і хочеться сказати на адресу тих, хто так довго зволікає з вирішенням проблеми із холодом у фізкабінеті, декілька «теплих» слів, та чи зарадить це справі? Тож надіюся, що невдовзі щось та вирішиться».
А ще одна пацієнтка вказаного кабінету, пані Людмила Корецька додала чергових «мазків» до описаної вище сумної «картини»: «Насамперед, у місті ходять чутки, що у зв’язку із скороченням персоналу фізкабінет хочуть чи то скоротити, чи то згорнути. Якщо так, то було б добре, якби адміністрація лікарні поінформувала про це мешканців громади. Тут надають дуже необхідні послуги і процедури, вони прискорюють одужання, тому люди сподіваються, що він функціонуватиме і надалі.
Тепер по суті. У вівторок, 24 січня, я прийшла у фізкабінет №88 на процедури, які традиційно проводять на третьому поверсі лікарняної поліклініки. Хоча тоді погода була ще не по – справжньому зимовою, проте тут було доволі холодно. Уся черга, мабуть, з 10 осіб, так і сиділи в верхньому теплому одязі, дехто піджартовував, що у коридорі ще «квіточки», бо у кабінеті треба буде роздягнутися (декому до пояса), тож, окрім, фізпроцедури, доведеться пройти кільканадцятихвилинний курс «холодотерапії». Як би там не було, а процедуру пройшла навіть в таких умовах.
На початку цього тижня, у понеділок, 30 січня, ситуація не змінилася, тож після того, як працівниця фізкабінету надала мені чергову процедуру, я звернулася до заступниці головного лікаря з проханням пояснити, як довго такий «холодний дискомфорт» триватиме. На що почула відповідь, що у вівторок, 31 січня, фізкабінет «перенесуть» у приміщення на першому поверсі поліклініки.
Сьогодні вже 1 лютого, але, наскільки мені відомо із слів такої ж, як і я, пацієнтки, фізкабінет і надалі надає послуги на 3-му поверсі. От тільки стало набагато холодніше»…

Редакція сподівається, що до наступного виходу газети порушену мешканцями міста проблему адміністрацією лікарні буде вирішено. Слід додати, що через низку особливостей функціонування кабінету фізичної реабілітації, насамперед, з огляду на те, що встановлене там дороговартісне медичне обладнання та апаратура для проведення процедур пацієнтам, має обов’язково відповідати низці відповідних вимог техніки безпеки та правил експлуатації, «перенесення кабінету» в інше тепліше приміщення не є аж такою простою справою. Утім, це вже справа фахівців. Тому не варто висувати дилетантські припущення, а найбільш логічно у цій ситуації було б почути фаховий коментар адміністрації лікарні. Пацієнти фізкабінету та і, зрештою, мешканці громади очікують, що він (коментар) буде опублікований у міській газеті вже у наступному числі газети.
Іван БАСАРАБ
КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР. У четвер, 2 лютого, фізкабінет не приймав пацієнтів. На вхідних дверях у кабінет на приклеєному аркуші містився напис : «1) одна медсестра на курсах;2) друга медсестра – на лікарняному» (див. фото). Що й не дивно, бо ж холоднеча…