16.5 C
Lviv
23.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Молодці: ФК “Новий Розділ” здобув першу виїзну перемогу – над ФК “Босота” (Чорнушовичі) – 0:1!

Без перебільшення, дуже важливу перемогу сьогодні здобула новороздільська команда у 9-у турі Чемпіонату Львівської області з футболу серед команд Першої ліги, здолавши ФК “Босота”. По – перше, даруйте за тавтологію, це перша виїзна перемога ФК “Новий Розділ” у цьому сезоні, по – друге, це, що не кажи, а таки приємна сатисфакція перед новороздільською вболівальницькою спільнотою за безбарвний програш у минулому турі на стадіоні “Галичина” команді ФК “Шахтар” з рахунком 1:2(до речі, це також перша “домашня” поразка). А відтак, по – третє, виграш у Чорнушовичах, це додаткова мотивація на наступні два матчі першого кола, що залишилися зіграти.

Отож, вітаємо з перемогою! До слова, і в цьому турі відзначився наш навпадник Ярослав ГРИЦА, який тиждень тому забив у ворота гірників гол екстра – класу метрів з 30-ти. Бажаємо нових перемог!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Шашкевича, 5: проблеми треба вирішувати гуртом

admin2

Усі три новороздільські юні дзюдоїсти на турнірі у Львові здобули призові місця!

admin3

Долучайтеся до акції прибирання міського озера!

admin2

До уваги мешканців Нового Роздолу – сьогодні буде тимчасово відключено світло!

admin2

Свято СІ “ПРОМІНЬ ЖИТТЯ” – 29 серпня на стадіоні

admin2

Трагічна втрата перед Великоднем

admin2