16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Учасники виїзного засідання “Здобуттю цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти – 2024» відвідали історико – культурний заповідник «Стільське городище»

Днями  координатори БібліоХабів взяли участь у виїзному засіданні, присвяченому “Здобуттю цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти – 2024”, яке відбулося у відділі культури, туризму, молоді та інформаційної політики Тростянецької сільської ради. В рамках програми учасники відвідали історико-культурний заповідник “Стільське городище”.

Координатори БібліоХабів відзначили, що такі заходи не лише сприяють професійному розвитку, але й надихають на нові ідеї та проєкти. Екскурсія допомогла учасникам краще зрозуміти значення збереження культурної спадщини та її роль у формуванні сучасного суспільства.

Особливу подяку висловлюємо Olena Shmatko, завідувачці науково-методичним відділом КЗ ЛОР “Львівська обласна універсальна наукова бібліотека”, за чудову організацію цього засідання. Її професіоналізм та відданість справі зробили цей день надзвичайно плідним та цікавим для всіх учасників.

Запрошуємо всіх охочих відвідати історико-культурний заповідник “Стільське городище”. Тут ви зможете не лише доторкнутися до стародавньої історії, але й насолодитися унікальною атмосферою місця, яке зберігає в собі дух минулих епох.

За детальною інформацією щодо замовлення екскурсій звертайтесь

за телефоном: +38 (050) 696-38-16

Адміністрація історико-культурного заповідника “Стільське городище”

Схожі повідомлення

Продаються земельні ділянки біля озера «Барвінок» під дачі

admin3

У сусідньому Миколаєві спалахнула пожежа у квартирі на 5-му поверсі житлового будинку. Вогнеборці врятували 2 людей

admin3

3 вересня у ДТП з участю двох водіїв із Стрия один з них загинув від тілесних ушкоджень. Іншого, п”яного, затримали поліцейські

admin3

Єдиний рахунок: порядок використання та відмови від використання

admin3

Владика Тарас освятив приміщення Карітасу Новий Розділ та дитячого Центру Святого Миколая

admin3

Цілитимуться на Львів та Дрогобич: розвідка Естонії

admin2