16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

На Львівщині пошкоджено газопровід

У Львівській області через пошкодження газопроводу без газу залишилися сотні споживачів

8 лютого, з 13:30 год., внаслідок пошкодження газопроводу середнього тиску, діаметром 150 мм. у м. Великі Мости, без газопостачання залишились абоненти м. Великі Мости, с. Рекленець, с. Борове, с. Стремінь – всього 2207 абонентів. Про це повідомляє департамент цивільного захисту Львівської ОДА.

О 18:30 год., ремонтні роботи завершено. Відновлено подачу газу у с. Стремінь, с. Борове та частково абонентам м. Великі Мости.

9 лютого продовжуються роботи по відновленню газопостачання – по підключенню решти абонентів (близько 700) до газопостачання.

Схожі повідомлення

Оновлений будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу в Журавно відвідало керівництво області і Стрийського району

admin2

Батько Степана Бандери священник Андрій Бандера у 1940р. відмовився перейти за кордон, аби уникнути репресій комуністів, вважаючи своїм обов’язком розділити важку долю своєї пастви.10 липня 1941р. його розстріляли енкаведисти…

admin3

Двомісячні щенята  шукають господарів. Є «дівчатка» та «хлопці». Усі міцненькі та оптимістичні (на одній з фотографій  мама щенят).

admin3

Наталія Луговська – не перша втрата сімї з Червонограда

admin2

Рятувальники виймали людей з ями у Трускавці

admin2

У автотрощі зіткнулося 5 авто

admin2