16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Гравці команди АФ “Розділля” – срібні призери XVI всеукраїнського дитячого турніру з футболу « Легенди Спартака»!

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Академія футболу “Розділля” у Facebook:

Вихованці АФ «Розділля» 2016 р.н. успішно зіграли в турнірі. Зокрема, у груповому етапі хлопці одержали перемогу над ФК «Львів» – (1:4), «Майстер мʼяча» – (0:3), «Рух» – (1:2) та з командою ФК «Рудно» зіграли внічию – (0:0).

У стиковому матчі юні спортсмени одержали перемогу над ФК «Рудно» – (0:1). Тим самим забезпечивши собі місце у суперфіналі

У фінальному поєдинку АФ «Розділля» зустрілась з командою з Червонограду, де, на жаль, поступилась з мінімальним рахунком – 1:0.

В результаті вихованці 2016 р.н. посіли почесне 2 місце з 15 на турнірі «Легенди Спартака»

Кращим гравцем команди визнано Дениса Романіва.

Дякуємо організаторам за турнір

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та розвивати юні таланти ????????

Слава Україні!

Героям Слава!

Схожі повідомлення

Розпочинає роботу група проекту “Відкриваємо внутрішні ресурси!”

admin2

ІХ Меморіал пам’яті Андрія Баля з футболу: підсумки

admin2

Вітаємо з ДНЕМ СТУДЕНТА!

admin3

Збір на лікування воїна – новороздільця Яромира ЗАБАВЧУКА, який отримав поранення у бою на Курському напрямку

admin3

Новороздільська громада зустріла та провела в останню путь Героя — Бандровського Андрія…

admin3

Фотофакт: зустріч відомих футболістів Володимира Казбана та Юрія Міраї, які разом з Андрієм Балем навчалися у Львівському спортінтернаті, звідки розпочався їхній футбольний поступ

admin3